Krajský přebor I
Muži

SK Jihlava - TJ Spartak Pelhřimov
3:1 (19,-19,19,23), 1:3 (-20,-18,23,-15)

V sobotu 29.11.2014   jsme poprvé v sezóně okusili hořkost porážky, když jsme si v druhém zápase nedokázali poradit s připravenými bloky soupeře. Několik nevynucených chyb jak v poli tak na útoku vedlo ke ztrátě koncentrace a vytrvalý tlak ze strany Pelhřimova pomalu zatloukal hřebíčky do naší rakve.

I tak je ale potřeba pochválit bojovný týmový výkon v prvním utkání. To bude jistě vodítkem pro příští týden, kdy se utkáme s nepříjemným mladým celkem z Velkého Meziříčí. Dalším pozitivem je návrat na palubovku Martina Řeháka a Davida Jansíka po několika týdenních zraněních!

Děkujeme za vaši diváckou podporu. Řekl bych, že návštěvnost prvního utkání trhla rekord posledních několika let! Doufáme, že vaše přízeň vydrží i do roku 2015, kdy nás čekají ještě 4 domácí duely.

Základní sestava: Pykal, Kučera, Procházka, Kovářů, Škrobák, Jirků

Střídali: Veselý, Řehák, Jansík, Březina

více zde

24. 11. 2014

POZVÁNKA NA DOMÁCÍ UTKÁNÍ!!!
Vážení fanoušci!

Dovolujeme si Vás pozvat na domácí utkání krajského přeboru mužů dne 29.11.2014 v 10:00 a 13:00! Přijďte nás podpořit v boji o 1.místo v tabulce!!!

UTKÁNÍ ODEHRAJEME V NÁHRADNÍ TĚLOCVIČNĚ ZŠ OTOKARA BŘEZINY!!!

TJ Spartak Pelhřimov minulý víkend obral o cenné body extraligové juniory z Velkého Meziříčí, kteří se netají ambicemi na postup do druhé ligy. Je tedy zřejmé, že se v sobotu bude na co koukat! SK Jihlava si chce udržet svou neporazitelnost, kterou obhájila minulý týden jen tak tak na půdě Havlíčkova Brodu a udržet si tak vedení v celé tabulce! Pelhřimov bude jistě nepříjemným soupeřem a tak bude potřeba i pomoc Vás, FANOUŠKŮ!!!

Nalaďte hlasivky a v sobotu se uvidíme na Březinkách!

více zde

21. 11. 2014

Muži
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SK Jihlava

1:3 (-18,21,-18,-21), 2:3 (22,23,-18,-21,-14)

Tuto sobotu jsme odehráli dvě utkání na palubovce Havlíčkova Brodu. Už od prvního setu bylo jasné, že soupeř nám body rozhodně nedaruje zadarmo. První set se vyvíjel podle našich představ. V druhém jsme polevili, Havlíčkův Brod toho hned využil a odskočil na rozdíl sedmi bodů. Postupně jsme náskok stahovali, ale zvrátit stav se nám už nepodařilo. Do třetího setu jsme nastoupili s mnohem větší koncentrací a třetí a čtvrtý set jsme si už pohlídali. V druhém zápase se nám, po nevydařeném vstupu do utkání, kde jsme svou pasivní hrou umožnili jít soupeři do dvousetového vedení, podařilo obrátit z 0:2 na 3:2. SK Jihlava si tak i nadále drží svou neporazitelnost! Po zaváhání Velkého Meziříčí s Pelhřimovem navíc okupujeme čelo tabulky s dvoubodovým náskokem.

více zde

13. 11. 2014

Muži
TJ Slavoj Pacov - SK Jihlava,o.s.
1:3 (-26,21,-30,-21), 0:3 (-16,-17,-17)
Začátek prvního utkání byl velice vyrovnaný. Bojovalo se o každý bod. Doslova vydřená koncovka třetího setu zlomila soupeřův odpor a zbytek utkání včetně průběhu druhého zápasu byl již zcela v režii hostujícího celku SK Jihlava. Po osmém kole tak SK Jihlava stále vévodí celkové tabulce.

Střídali: Veselý, Picka

více zde

21. 10. 2014

Jihomoravský oblastní přebor

Muži

Draken Brno B – SK Autonot Jihlava 12:17 (8:8)

Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase si hosté odvezli oba body a po podzimní části soutěže vedou tabulku bez ztráty bodu.

08. 09. 2014

O víkendu se rozběhla podzimní část soutěží v národní házené.

Muži SK Autonot Jihlava , kteří sestoupili ze II ligy se v prvním kole utkali s týmem Vracova, který potkal na jaře stejný osud sestupu.Hosté od začátku utkání nenechali nic náhodě a šli přesvědčivě za cílem,ziskem dvou bodů. V první půli jsme si vytvořili dostatečný náskok, který jsme ve druhém poločase udržovali a domácím se podařilo snížit až ke konci utkání.Utkání s B týmem bylo již jenom formalitou.

Sokol Vracov A – SK Autonot Jihlava      20:22 (10:14)

Gálik 10, Krpálek 8, Martin Hos 2, Tomáš Nožička 2

Sokol Vracov B  – SK Autonot Jihlava      15:22 (5:10)

Finálový turnaj

Poté, co dorostenky Jihlavy obsadily v JM přeboru 2.místo, odjely na finálový turnaj – Pohár ČR do Ejpovic.

Po odchodu zkušených hráček zůstalo v týmu 5 dorostenek, družstvo doplnily starší žákyně.Většina týmů hrála velmi tvrdou házenou, na kterou naše hráčky nejsou zvyklé a  zranění na sebe nenechala dlouho čekat.Dvě opory z útoku turnaj pro zranění nedohrály, další 3 hráčky sice dohrály, ale zranění je limitovala v osobních soubojích, o které nebyla nouze.I věkový rozdíl byl znatelný, velká část soupeřek hraje v soutěžích za ženy, takže naše družstvo herně převyšovaly.Prohra s NH Louka nás velmi mrzela, celý turnaj se nám nedařilo střelecky a ani brankařka Nemcová nemohla najít formu ze sezóny.Pro všechny hráčky to byla cenná zkušenost.

Na sobotní večer pořadatelé připravili překvapení, besedu s Filipem Jíchou, vzorem pro mnohé hráčky.

Výsledky :

SK Autonot Jihlava – TJ Plzeň Újezd                 9 : 23  ( 6 : 14 )

NH Louka  - SK Autonot Jihlava                        12 : 9  ( 4 : 5 )

TJ Sokol Svinov – SK Autonot Jihlava             14 : 6  ( 9 : 4 )

SK Autonot Jihlava – TJ Sokol Opatovice      5 : 18  ( 1 : 11 )

TJ Sokol Ejpovice – SK Autonot Jihlava         6 : 12   ( 3 : 7 )

SK Autonot Jihlava – TJ Příchovice                  12 : 18   ( 6 : 11 )

Spodní řada zleva : Žličařová, Doležalová, Buryánková, Šprynarová, Horská

Střední řada zleva : Zdarsová-vedoucí týmu, Jonášová, Zemanová, Mikinová, Trnková, Abrahámová, Jonášová – trenérka

rozhodčí: Kotlář P.

Do zápasu o desátou, zřejmě nesestupovou příčku vstoupili domácí bez zraněných Krpálka a M.Hose a s napůl uzdraveným T. Nožičkou.Ale o to s větší bojovností a snahou zvítězit. Soupeř ovšem byl naladěn také bojovně a tak bylo zaděláno na pořádné drama. Celou první půli bylo skóre vyrovnané a tak nerozhodný poločasový stav odpovídal stavu na hřišti. Ve druhé půli obrana Autonotu na dlouhou chvíli uzavřela bránu a domácí útočníci postupně začali navyšovat skóre ve prospěch Jihlavanů. Ve 20. minutě již vedli o pět branek a polevením koncentrace dovolili soupeři konečný výsledek upravit na rozdíl dvou branek.

Sestava: Pruknar R. – Berka , Tomenendál, Braun, Pruknar T., – Gálik 7, Nožička T. 4, Nožička L. 3, Mičán 1

SK Autonot Jihlava - SKNH Veselí n/M 16 : 23  7 : 14

rozhodčí: Zimmerman L.

V souboji s druhým týmem soutěže domácí tahali od začátku za kratší konec a do poločasu bylo již prakticky rozhodnuto.Do druhé půle Jihlavané udělali několik změn v obraně a nerozhodný poločas byl odměnou za velké nasazení až do úplného konce.

Sestava: Pruknar R. – Berka , Kníže, Braun, Pruknar T., – Gálik 8, Mičán 4 , Nožička T. 3, Nožička L. 1,

více zde

16. 06. 2014

II liga mužů

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 22 : 17 12 : 10

rozh. Kotlář P.

V tradičním derby oba soupeři potřebovali vyhrát a tak nasazení bylo vysoké.První půle byla vyrovnaná a žádný ze soupeřů nemohl utéci na rozdíl více než dvou branek.Domácím se podařilo do kabin odcházet právě s tímto náskokem. Hráči Autonotu do druhé půle nastoupili s odhodláním otočit skóre na svoji stranu. Asi v 15 minutě se nám podařilo skóre vyrovnat, ale po pár technických chybách se domácím podařilo odskočit a zápas dotáhnout do vítězného konce.

Sestava:Pruknar R. – Braun, Berka, Hos L.,Pruknar T. -  Gálik 12,Mičán 4, Hos M. 1 , Nožička