Zpět na přehled oddílů

HOKEJBAL - 1 LIGA MUŽI

26. 03. 2008

Ani na čtvrtý pokus nedokázali třinečtí hokejbalisté sebrat byť jen jediný bod jihlavskému celku. Hosté ze severu Moravy stejně jako v předchozích duelech vyrukovali s defenzivní taktikou a v prvních minutách nedovolovali svým soupeřům proniknout do útočné třetiny. Sami naopak nebezpečně ohrožovali branku domácího celku, ve které se tentokráte představil Smetana. V podstatě v jediné šanci domácího celku v první třetině se ocitl při vlastním oslabení Smutný, z pravé strany ale brankáře Heczka nepřekvapil. O výsledku střetnutí tak rozhodla prostřední část hry. V ní během prvních sedmi minut Jihlavští nasázeli třineckým tři branky. O první dvě trefy se postaral Jan Hrbatý, který nejprve v oslabení a později při plném počtu hráčů využil spolupráce s Třetinou. Když se o minutu později prosadil střelou od mantinelu Digrin, bylo rozhodnuto. Když už se hosté dokázali dostat do blízkosti domácí klece, šanci jim zmařil pozorně chytající Smetana. Ten si nakonec zaslouženě připsal druhou nulu v sezoně. Definitivní tečku za utkáním udělal svojí třetí trefou Hrbatý a připsal si tak svůj první hattrick v jihlavském celku.

„Zápas se odvíjel jako všechny duely s Třincem v této sezoně. Jejich hra je založena na defenzivě, moc gólů nedostávají. Jsem rád, že jsme zápas zvládli, i když k dokonalosti měl náš výkon hodně daleko, hlavně první třetina byla katastrofální. Do konce nadstavbové části nám chybí ještě tři zápasy a v nich se budeme chtít hlavně připravit na playoff,“ zhodnotil ze svého pohledu Strnad, který v utkání kvůli zranění zastával pozici trenéra jihlavského celku. O prodloužení jarní vítězné šňůry budou hokejbalisté SK Jihlava usilovat o nadcházejícím víkendu na půdě posledního Hodonína.

 

 

SK Jihlava – HBC Třinec 4:0   (0:0,3:0,1:0)

 

Góly: 18., 21. a 38. Hrbatý, 22. Digrin

 

Vyloučení: 8:5 navíc Smutný, Třetina (oba Ji) a Říman (TR) 10´ OT  

Využití: 0:0        V oslabení: 1:0

Sestava SK: Smetana (Peschout) – Havlíček, Gregor, Došek, Hrabovský, Benáček, Zelený, Jakoubek – Jobák, Kučera, Brázda, Digrin, Smutný, Kabát, Rychlík, Třetina, Hrbatý, Píbil, Danko

 

Vyloučení: 8:5 navíc Smutný, Třetina (oba Ji) a Říman (TR) 10´ OT  

Využití: 0:0        V oslabení: 1:0

Sestava SK: Smetana (Peschout) – Havlíček, Gregor, Došek, Hrabovský, Benáček, Zelený, Jakoubek – Jobák, Kučera, Brázda, Digrin, Smutný, Kabát, Rychlík, Třetina, Hrbatý, Píbil, DankoZpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.