Zpět na přehled oddílů

MČR- box

26. 03. 2008

BOX
Akce: mistrovství ČR juniorů 2008
Kde: Brandýs nad Labem
Kdy: 14. – 16.3. 2008
Kdo: SK Jihlava – Boxing Gauner Club
Filip “Dobrman“ Reiterman do 54kg
Radek Jelínek do 91kg

Boxovalo se na 4x2 minuty

Filip Reiterman

Semifinále:
Soupeř- Miko Michal – Linka box Krupka
Z počátku dělal soupeř Filipovi trochu problém. První kolo vyhrál Miko, ale ve druhém už Dobrman nedával sopeřovi naději na vítězství. Další tři kola jasně vyhrál a výsledek 33:12 pro Filipa

Finále:
Soupeř- Huliev Erik – SK Boxing Praha
Oba se znají už z I. ligy a z finále MČR kadetů 2008. Filip Hulieva vždy porazil a ani tady to nebylo jinak. Velice kvalitní a vyrovnaný zápas. Filip však se svojí fyzičkou soupeře ničil až do konce zápasu. Poměrem bodů  34:21 zvítězil Filip Reiterman.

Další a určitě ne poslední titul do jeho sbírky.

Radek Jelínek

Semifinále:
Soupeř- Beníček Kamil - BC Ostrava
V prvním kole hodně vyrovnaný zápas. Od druhého kola však Radek zvyšoval tlak na soupeře a to vycházelo. Každé kolo pak Radek vyhrál a zvítězil jasně na body 21:16.

Finále:
Soupeř: Křelina Martin – BC Jičín
Křelina je zatím jediným přemožitelem našeho Radka Jelínka. Oba se setkali na mistrovství v minulém roce, kde ho Křelina porazil. Radek byl zdatným soupeřem a bil se jako lev, ale na vítězství to nestačilo. Prohrál na body a musel se spokojit se stříbrnou medailí.

Trenér:
Kluci byli velice dobře připravení a vše co umí dobře prodali. Radek i Filip splnili umístění podle očekávání.


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.