Zpět na přehled oddílů

MG-Žďár

14. 04. 2008


V sobotu 29.3. se moderní gymnastky SK Jihlava zúčastnily mezinárodního závodu Žďárská sněženka. Nejlépe si z jihlavských gymnastek vedla Aneta Šímová v kategorii naděje mladší.Po sestavě se švihadlem se z 15. místa probojovala do finále.Svojí sestavou bez náčiní zaujala natolik že si vybojovala výborné 7. místo. Ve startovním poli mezi 48 konkurentkami je to velmi pěkný výsledek.V kategorii naděje nejmladší se poprvé na velikém mezinárodním závodu předvedla Barbora Kainová.Poprvé ve své zatím krátké kariéře cvičila sestavu s obručí a sestavu bez náčiní.Svým výkonem si vybojovala 5. místo. Dále se závodu zúčastnili další jihlavské gymnastky a to Veronika Hošková, Dominika Polášková a Karen Fahrnerová
Další sobotu 5.4. se konal závod v Břeclavi. V kateogrii Baby obsadila jedna z našich nejmladších závodnic veronika Moravanská 5. místo, v kategorii naděje nejmladší A v sestavě bez náčiní obsadila Barbora Kainová 5. místo a Markéta Bidmanová 6. místo. V kategorii naděje nejmladší B obsadila Kateřina Němečková 9. místo. v kategorii naděje mladší A si výborně vedla Aneta Šímová, která o více než bod vyhrála a porazila tím dalších 13 závodnic z ČR a Slovenska.V kategorii naděje mladší B si výborně ve velké konkurenci vedla Dominika Polášková, která obsadila 6. místo

Aneta Hercigová


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.