Zpět na přehled oddílů

MG- oblastní přebor

25. 04. 2008


V neděli 20.4. oddíl moderní gymnastiky SK Jihlava pořádal Oblastní přebor nadějí mladších a starších, kadetek mladších a starších a dorostenek v moderní gymnastice. Na závod se přihlásily oddíly z Třebíče, Žďáru nad Sázavou, Sokola Bedřichov a domácí oddíl SK Jihlava.
Závod začal nejpočetnější kategorií naděje mladší kde startovalo 15 závodnic.Nejlépe z jihlavských závodnic si vedla Aneta Šímová, která nakonec obsadila 3. místo. Dominika Polášková po dvou sestavách musela předčasně ukončit závod kvůli zranění.Dále si dobře vedla Karen Fahrnerová 5. místo, Veronika Hošková 6. další jihlavské závodnice Kristýna Varhaníková a Květa Příhodová. Na MČR v této kategorii postupovala pouze čtvrtina startovního pole, tedy 4 závodnice.Z jihlavského oddílu se probojovala Aneta Šímová a Dominika Polášková, které byla udělena zelená karta.
Další zastoupení jsme měli v kategorii kadetky mladší.Zde si výborně vedla Michaela Palánová, která po sestavě se švihadlem, obručí a míčem vybojovala prvenství a tedy titul přebornice kraje.Třetí místo obsadila Barbora Zadinová a čtvrté místo Monika Polanská.Tyto tři jihlavské závodnice se probojovaly na MČR.Dále se v této kategorii představili další jihlavské závodnice a to Tereza Konopecká, Tereza kloknerová, Renáta Faltová a Zdeňka Casková
V kategorii Kadetek starších se představily dvě jihlavské závodnice a to Zuzana Obrdlíková a Soňa Krejčová. Zuzana Obrdlíková si svým druhým místem Zajistila také postup na MČR.

ANETA HERCIGOVÁZpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.