Zpět na přehled oddílů

MG

19. 05. 2008


10.5. 2008 se konalo MČR v moderní gymnastice v kadetkách mladších a kadetkách starších. Závod se konal na zimním stadioně Sareza v Ostravě. v kadetkách mladších se ma mistrovství probojovala Michaela Palánová, Barbora Zadinová a Monika Polanská. Nejlépe z těchto děvšat si vedla Michaela Palánová, která si po první sestavě s míčem držela 4. místo. Po sestavě se švihadlem postupovala do finále z 6. místo.Ve finále bojovala se ssetavou s obručí a jen těsně o půl desetiny jí uteklo 5. místo.i přesto 6. místo na MČR je pro Míšu velikým úspěchem.Monika Polanská i Babrora Zadinová se účastnily MČR poprvé a ve velké konkurenci se také neztratily.Monika obsadila 24. místo a Bára 29. místo.
V kadetkách starších postoupila na MČR Zuzana Obrdlíková. Té se příliš nevydařila sestava s míčem, kvůli které se nodostala do finále. V sestavě s kuželi ještě bojovala o co nejlepší umístění. S velmi povedenou sestavou s kuželi obsadila nakonec 20. místo.
31.5. 2008 se bude konat MČR nadějí mladších v Brně, kde Jihlavu bude reprezentovat Aneta Šímová a Dominika Polášková.


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.