Zpět na přehled oddílů

MG

27. 05. 2008


V sobotu 24.5. se moderní gymnastky SK Jihlava zúčastnily pohárového závodu Kohoutovický Gym Cup Brno. Nejlépe ze všech si vedla Aneta Šímová, která s přehledem o více jak bod obsadila první příčku. Závod se také vydařil KAren Fahrnerové která dovezla bronz. V kategorii Baby obsadila teprve šestiletá Veronika Moravanská 4. místo. Va kategorii Mini Obsadila BArbora Kainová 6. místo.V nadějí nejmladších si v první sestavě bez náčiní velice dobře vedla Kateřina Němečková, která si držela první místo.Bohužel po nezdaření druhé sestavě s obručí obsadila celkově 4. příčku. V nadějích mladších ve velké konkurenci obsadila Dominika Polášková 5. místo.

Aneta Hercigová


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.