národní házená

03. 06. 2008

II. liga mužů sk.B

Draken Brno  A     -    SK Autonot Jihlava  A     9  :  9  / 6 : 5 /
V doslova pro hosty existenčním zápase dominovali od začátku na obou stranách obrany v čele s vynikajícími brankáři.
Domácí,hrající o čelo tabulky, se prosazovali jenom ztěžka přes výbornou jihlavskou obranu ve které dominoval zkušený
Kníže.Hráči Autonotu drželi celý první poločas s favoritem krok a ve 30 minutě dokonce vyrovnali. Domácí  ale ještě
z trestného hodu po hrací době stačili strhnout vedení na svoji stranu.Ve druhé půli pokračoval urputný boj. Hosté neustále
dotahovali.Ve 20min. vedli hráči Drakenu 9:7, ale jihlavské zadní řady se vypnuly k výtečnému výkonu a za posledních deset
minut neobdrželi ani jedinou branku. A když se k tomu v útoku začal činit střelec Gálik,který dvěma přesnými střelami zajistil
hostům vyrovnání,byl veledůležitý bod doma.

Sestavy a střelci

Dvořáček,Barták - Kníže, Tomenendál, Berka, Kondrát - Gálik 6, Tesař 3, Barák, Šmalcl

Draken Brno B     -    SK Autonot Jihlava B     15 : 19  / 6 : 8 /

Hosté posilněni o několik hráčů "A" týmu předvedli pěknou,technickou házenou a s přehledem