10. 06. 2008

II. liga mužů skupina B

sobota 7.6.

SK Autonot Jihlava    -   Sokol Osek nad Bečvou        25  :  8  / 17 : 3 /
Domácí nastoupili s velkou vervou a nikoho nenechali na pochybách,že důležité body s posledním týmem
soutěže zůstanou doma.Útoku se dařilo /i bez,za tři žluté distancovaného,Tesaře/, obrana hrála bez chyb
a tak skóre ve prospěch Autonotu utěšeně narůstalo. Než hosté poprvé v 18.minutě skórovali,byl na ukazateli
 již stav 10 : 0.Do konce poločasu domácí vedení ještě zvýraznili.Po změně stran jihlavští zápas jenom
 kontrolovali a těšili se ze zisku dvou bodů,které zaručili účast v této soutěži i v příštím roce.
Sestava
Dvořáček , Kubín - Tomenendál, Kníže, Berka, Kondrát - Gálik 10, Šmalcl 6, Navrátil 5, Barák 4
tr. Komůrka

SK Autonot Jihlava   -   TJ Sokol Pustějov              13  :  11  / 7 : 6 /

Domácí v posledním zápase sezóny hráli uvolněně a udržovali si stále vedení. Nebýt "trochu" vychýlené
mušky útočníků, mohlo být utkání podobnou exhibicí jako v sobotu. Ale střelci zahazovali jednu šanci
za druhou a tak se hostům podařilo uhrát docela slušný výsledek.Autonot se ziskem dvou bodů vyhoupl