Akce: Mezinárodní turnaj juniorů - Memoriál Františka Helebranda 2008
Kde: Moravská Třebová
Kdy: 28.-29.6. 2008
Kdo: Reprezentace ČR - Filip "Dobrman" Reiterman (sk Jihlava - Boxing Gauner club)
boxovalo se 4x2 minuty

Je to jeden z nejtěžších mezinárodních turnajů juniorů (16-18let) v ČR. Na tomto turnaji se zúčastnili reprezentanti Kosova, Maďarska, Polska, Slovenska a ČR. Filip Dobrman Reiterman startoval ve váze 54kg a byl to jeho poslední turnaj v sezóně.

Semifinále:    Filip "Dobrman" Reiterman vs. Edi Kabazhi (Kosovo)
Filip byl od začátku jednoznačně lepší a diktoval si tempo. Kosovský reprezentant Kabazhi jen těžko nacházel protiúdery, které by přesně zasáhly. Snažil se přidržovat, aby si odpočinul, ale ringový rozhodčí ho vždy napomenul. Po třetím napomenutí byl Kabazhimu sebrán bod za držení. První kolo jednoznačně vyhrál Filip.
Ve druhém kole měl Dobrman soupeře přečteného, takže bez problémů bodoval. Občas zůstal stát po útoku a Kabazhi se opět chytal. Ringový rozhodčí to opět viděl a tvrdě trestal... diskvalifikací kosovského reprezentanta.
Filip Reiterman jednoznačně zvítězil a postoupil do finále.

Finále:            Filip "Dobrman" Reiterman vs. Kristián Nagy (Maďarsko)

Nagy je Mistrem maďarska a v semifinále lehce postoupil přes slováka Gajdoše. V prvním kole bylo vidět, že oba jsou zaslouženými reprezentanty svých zemí, jelikož ukázali opravdu tvrdý boj. Po prvním kole měl Filip bodový náskok asi o 6 bodů, ale nevěděli jsme s čím přijde Maďar do druhého kola. Druhé kolo bylo ještě o něco tvrdší ve výměnách a na Filipovi bylo vidět, že mu Nagyho styl moc nesedí. Jeho fyzická kondice však překonala Maďara i v tomto kole. Další dvě kola opět v režii Dobrmana a po 4 kolech zasloužené vítězství 29:17 na body.
Úspěch Čechů v tomto turnaji: 5x zlato, 2x stříbro, 1x bronz

Filip Reiterman vyhrál další zlato pro Českou republiku a tím perfektně ukončil sezónu 2007 - 2008