Volejbal

29. 01. 2015

Po dlouhé době jsme odehráli utkání na domácí půdě.Vzhledem k absenci několika hráčů Okrouhlice se po vzájemné domluvě posunuly začátky zápasů na 13:00 a 16:00.Odpolední utkání zřejmě vyhovovalo divákům,kteří se na hale SK Jihlava sešli v hojném počtu a vytvořili důstojnou kulisu,což příznivě ovlivnilo náš herní výkon.V prvním zápase jsme využili pozdního příjezdu soupeře a úvodní set bez velkých potíží vyhráli.V druhém setu jsme polevili v toleranci a nechali Okrouhlici odskočit na rozdíl 7 bodů.Ten se nám už nepodaqřilo dohnat a bylo vyrovnáno.Za zlomový se dá považovat třetí set,ve kterém jsme opět tahali za pomyslný kratší konec provazu,ale tentokrát nás v koncovce podržel skákavý servis Kůči a my se mohli radovat z vítězného setu.Poslední set už jsme kontrolovali a vyhráli tak celkově 3:1.

Už dlouho se trápíme s úvodními sety druhých utkání a nejinak tomu bylo i v sobotním utkání.Nulové nasazení doprovázeli nevynucené chyby a soupeř bez většího úsilí mohl slavit vítězství 26:24.Komu z fanoušků byla doted na hale zima,tak nyní už sundával svrchní vrstvy zimního oblečení.Třetí set byl opět velmi vyrovnaný,ale domácí prostředí sehrálo svou roli a my,stejně jako v následujícím setu,zvítězili. V těžkém 2-utkání jsme uhájili plný počet bodů a dále se držíme na 2.místě s pětibodovým odstupem na vedoucí Velké Meziříčí.

Po zápase jsme se spolu se sklaními fandy přesunuli k Princovi a vítězství řádně zapili! Následující 3 týdny budeme věnovat přípravě pro další domácí utkání s Pacovem!

Děkujeme všem,kdo nás přišli podpořit a věříme,že tomu bude stejně i 21.2. v dalším domácím zápase!

Sestava:Pykal,Kučera,Řehák,Kovářů,Škrobák,Veselý

Chyběl Karel Janků,který má momentálně zdravotní problémy se zády.