Zpět na přehled oddílů

Volejbal SK Jihlava

15. 10. 2015

V úvodním kole letošní sezóny jsme se střetli na domácí palubovce s celkem TJ Sokol Okrouhlice. I přes silnou marodku disponoval tým silnou lavičkou. V prvním zápase ale nebyl žádný důvod ke střídání. Zápas jsme kontrolovali od začátku až do konce s jediným zaváháním ve čtvrtém setu. Svoji premiéru si na postu univerzála odbyl Richard Vokůrka.
Do druhého utkání jsme nastoupili v pozměněné sestavě. Na nahrávce se objevil Mára Pykal místo Davida Jansíka a Honza Veselý šel na blok za Karla Jirků. úvodním setu se nám nedařilo na útoku a několik nevynucených chyb v koncovce nás dostali do nepříznivého stavu 0:1. V dalším setu už na bloku opět řádil Karel, kterému se dařilo jak v útoku, tak v obraně, 1:1. Koncovku zlomového třetího setu se nám nakonec podařilo získat v náš prospěch. Poslední set jsme již opět kontrolovali a i přes malý výpadek pozornosti v koncovce se nám ho podařilo dotáhnout do vítězného konce.
Připisujeme si tak dvě cenná vítězství v prvním kole, která nás staví na druhé místo za Pelhřimov, který zvítězil v Třebíči dvakrát 3:0. Další kolo hrajeme 31.10. opět doma právě s celkem VK Třebíč.

Sestava: Pykal, Vokůrka, Řehák, Procházka, Jirků, Škrobák
Střídali: Jansík, Kliment, VeselýZpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.