Zpět na přehled oddílů

Volejbal SK Jihlava

03. 11. 2015

Po třech týdnech volna jsme nastoupili opět v domácím prostředí proti třebíčským horákům. Už od začátku jsme věděli, že musíme hrát svoji hru a nenechat se ovlivnit soupeřem. V prvním utkání se nám to bez výjimky dařilo a hlavně díky naší pozorné hře v poli nenastalo žádné drama v koncovce.

Do začátku druhého utkání došlo k drobným změnám v základní sestavě. Na místo smečaře Honzy Kováře se z postu univerzála přesunul Michal Procházka a na "účko" šel Richard Vokurka. Také na nahrávce došlo ke změně, kde Standu Klimenta vystřídal David Jansík. Změna stylu hry se projevila hlavně v útoku a díky soupeřově zlepšené hře na síti jsme první set nakonec prohráli. V dalším setu se nám ale naštěstí z nevydařené koncovky podařilo oklepat a pomalu se nám opět začalo dařit kontrolovat vývoj utkání. Poslední set už soupeř rezignoval a my se tak mohli radovat ze plného zisku šesti bodů, díky kterým jsme se po čtvrtém kole dostali do čela tabulky.

Další utkání odehrajeme za 14 dní (14.11.) opět na domácí půdě s odvěkým rivalem ze Štoků. Přijďte nás podpořit. Rozhodně bude na co koukat!

 

Sestava: Kliment, Procházka, Řehák, Kovářů, Škrobák, Veselý

Střídali: Jansík, Vokůrka, Pykal, JirkůZpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.