st, tenis
30. 09. 2008
Memoriál Bohuslava Kučery
Dne 13.9.2008 se v hale stolního tenisu SK JIHLAVA uskutečnil již čtvrtý ročník memoriálu Bohuslava Kučery. Pod záštitou sponzora turnaje firmy Memorie s.r.o. která dodala hodnotné ceny pro všechny kategorie.
Do memoriálu se přihlásilo celkem 26 stolních tenistů z různých koutů Vysočiny, kteří sváděli boje ve třech kategoriích a to DVOUHRA BEZ OMEZENÍ, DVOUHRA S OMEZENÍM OKRES A ČTYŘHRA. O hladký průběh memoriálu se staralo duo rozhodčích ve složení Miroslav Viktora a Ludvík Holub st.
Hlavní soutěž memoriálu (dvouhra bez omezení) byla rozlosována na osm skupin z nichž postupovalo 16 účastníků do dalších bojů, kde se hrálo již systémem play-of. Druhá soutěž jednotlivců byla dvouhra s omezením do okresu, kde se hrálo z časových důvodů rovnou systémem play off. Čtyřhru ovládli domácí Starka s Vondrou, kteří si ve finále poradili s dvojicí Urban, Brom ze Sokola Bedřichov v poměru 3:0.
Dvouhra bez omezení play off:
Havel (Dolní Němčí)
------------------------- Havel 3:0
Zejda (Studená)
-------------------- Havel 3:1
Švec Jaroslav (Telč)
------------------------- Vondra 3:0
Vondra (Sk Jihlava)
------------------------ Havel 3:1
Urban (S.Bedřichov)
------------------------- Urban 3:2
Černý (Sk Jihlava)
--------------------- Švec Jakub 3:0
Kolátor (Sk Jihlava)
------------------------- Švec Jakub 3:0
Švec Jakub (Telč)
------------------------------ Havel 3:2
Holub Martin (Sk Jih)
------------------------- Holub 3:0
Skřivánek Ondř.(Jemnice)
-------------------- Holub 3:2
Maštera (Sk Jihlava)
------------------------- Švec R. 3:1
Švec Radomír (Telč)
------------------------- Brom 3:1
Brom (S.Bedřichov)
------------------------- Brom 3:0
Vávra (Sk Jihlava)
--------------------- Brom 3:1
Kovář (Jemnice)
------------------------- Starka 3:0
Starka (Sk Jihlava)
Dvouhra omezení okres:
Černý (Sk Jihlava)
-------------------------- Černý 3:0
Vevera (Jemnice)
--------------------- Černý 3:0
Bouda (Jemnice)
------------------------- Bouda 3:1
Kovář (Jemnice)
--------------------- Černý 3:0
Souček (Sk Jihlava)
------------------------- Svoboda 3:2
Svoboda (Jemnice)
--------------------- Svoboda 3:0
Skřivánek O.(Jemnice)
------------------------- Skřivánek O. 3:1
Linhart (Nížkov)
Zpět