Zpět na přehled oddílů

Volejbal SK Jihlava

02. 12. 2015

O víkendu odehrál volejbalový oddíl SK Jihlava první utkání na venkovní půdě. Čekal nás velmi silný celek Pelhřimova. Vstup do úvodního setu naznačil, že pokud zde chceme uspět, budeme se muset vyvarovat jakýchkoliv nevynucených chyb. To se nám bohužel moc nedařilo a soupeř se tak dostal do vedení 2:0 na sety. Následovala výměna postů - sváteční univerzál Karel Jirků se vyměnil s Honzou Veselým, který hrál do této chvíle na bloku a začalo se dařit. Díky přesné přihrávce jsme na soupeře mohli zatlačit a brzy bylo vyrovnáno 2:2. V tiebreaku jsme byli značně nepozorní a vítězství jsme soupeři doslova darovali.

Druhé utkání probíhalo jako přes "kopírák". Ani hecování nahravače Standy Klimenta nepomohlo k obratu nepříznivého vývoje utkání, takže jej vystřídal matador Mára Pykal. Změna rytmu našemu týmu prospěla a my tak poctivým volejbalem opět zdramatizovali stav z 0:2 na 2:2. Tiebreak jsme však opět vůbec nezvládli. Pelhřimov předváděl poctivý bezchybný volejbal a zaslouženě zvítězil nad SK Jihlava 3:2.

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ ODEHRAJEME 5.12. NA DOMÁCÍ PALUBOVCE V NEOBVYKLÉ ČASY 14:00 A 17:00!!!

 

Sestava: Kliment, Jirků, Řehák, Vokurka, Škrobák, Veselý, libero: Kovářů

Střídali: PykalZpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.