Zpět na přehled oddílů

MG

30. 09. 2008


V sobotu 27.9.2008 se Dominika Polášková a Michaela Palánová zúčastnily mezinárodního závodu jednotlivkyň ve Vídni. V kategorii C se předvedla Dominika Polášková, která po cvičení se švihadlem a obručí obsadila 8. místo.  Pro Dominiku je toto umístění velkým úspěchem a mezi o rok staršími děvčaty se vůbec neztratila. V kategorii B se předvedla Michaela Palánová, která obsadila 5. místo. Míša měla na mnohem lepší umístění, ale bohužel došlo k technické chybě a při sestavě se stuhou jí pustili pouze půlku hudby. Tím pádem Míša nestihla zacvičit všechny prvky ze sestavy. Po dlouhé debatě rozhodčích však nebylo Míše umožněné sestavu znovu zopakovat a tím pádem dosáhla na pouze 5. příčku. V součtu týmů z každého oddílu obsadily gymnastky SK jihlava Jihlava 2. místo a do jihlavy si přivezly stříbrné medaile.

Aneta HercigováZpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.