SK Studénka  -  SK Autonot  Jihlava   19 : 8  / 9 : 4 /

utkání favoritem. Za mokrého počasí měli domácí drtivý nástup a už v sedmé
 minutě vedli 5:1. Zbytek zápasu se pak už jen dohrával. Jihlavští si tak odváží

Barák 2, Šmalc, Nožička T. 1

TJ Sokol Pustějov - SK Autonot  Jihlava  17 : 16  / 6 : 8 /

Po sobotním utkání si chtěli hosté z Jihlavy zpravit chuť a odvést si cenné dva
 body. Celý první poločas byl poměrně vyrovnaný, přesto hostující tým neustále
 vedl a poločas skončil poměrem 6:8. Po změně stran šňůrou tří branek odskočil až
 na pěti brankové vedení a zdálo se, že svůj cíl splní. Potom ovšem domácí
 zpřesnili střelbu a převážně z trestných hodu začali výsledek otáčet. S tím si
 nedokázal poradit ani jeden z jihlavských gólmanů a bohužel ani obrana. Mladý útok