Zpět na přehled oddílů

15. 10. 2008

II. liga ženy

SK Jihlava A- Spartak Pelhřimov A 5:5

Po nevydařené loňské sezóně, kdy SK sestoupil do druhé ligy, přivítal v kole dvojic Spartak Pelhřimov, který s sebou přivezl tým mladých a perspektivních hráček. V úvodní čtyřhře však prokázaly větší zkušenosti naše opory Morkusová, Vávrová a zaslouženě zvítězily. Ve dvouhře vybojovala důležitý bod Vávrová, kdy odvracela vedení soupeřky 2:0 na sety. Naše hráčky přidali další body a vedly 3:1. V souboji jedniček týmů byla úspěšnější Hovorková a srovnala stav na 3:3. Domácí měli blíže k vítězství za stavu 5:3 stačila jedna výhra, ale v souboji naší Klegové a hostující Havlové byla úspěšnější druhá jmenovaná.

Body: Morkusová 2, Vávrová 2, Klegová 0, čtyřhra Morkusová, Vávrová

Divize muži

Spartak Pelhřimov B- SK Jihlava A 10:5

Muži SK Jihlava na úvod sezóny zavítali do haly pelhřimovského Spartaku. Čekal je kvalitní soupeř, obě čtyřhry byly velmi vyrovnané, každý soupeř z ní vytěžil po bodu. Postupně začali mít na vrch domácí, když navyšovali vedení až na 5:2. Nedařilo se ani jedničce SK Starkovi, od kterého se štěstí odvrátilo zády a vytěžil pouze jeden bod, kolonka vítězství zůstane zatím prázdná u Holuba a Kocmánka. Utkání držel nad vodou Martin Vondra, který nezaváhal ani jednou. Vstup do divize se našim hráčům nepovedl, pokus o reputaci budou mít už tento týden v dalším utkání.

Body: Vondra 3, Starka 1, Holub 0, Kocmánek 0, čtyřhra Starka, Vondra

KP. I.

Třešť A- Jihlava B 10:7

Jihlava jako nováček krajského přeboru měl za soupeře zdatného protivníka Třešť. Domácí byli favoritem, ale nakonec byli za těsnou výhru rádi, protože hosté odvedli dobrou práci a zasloužili se o kvalitní a dramatické utkání. O body je připravilo akorát zaváhání Maštery, který všechny své pětisetové zápasy prohrál, a také zaváhání ve čtyřhrách. Výsledek je jedinou kaňkou na vydařeném utkání, protože náš tým podal koncentrovaný a kvalitní výkon.

Body: Kocmánek 3, Vávra 3, Kolátor 2, Maštera 0


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.