Národní házená bojovala v Brně

15. 04. 2019

Veškeré jihlavské celky zavítaly v neděli 14. dubna na hřiště soupeře Draken Brno. Mužským družstvům se v Brně vůbec nedařilo a každý tým si, i přes velkou snahu, odváží porážku.

Starší žáci

SK Autonot Jihlava "A"-Draken Brno "A" 10:14 (5:11)

Střelci:Hejda 8, Partl 2

SK Autonot Jihlava "B"-Draken Brno "B" 8:11 (3:8)

Střelci: Nikodým 5, Fiala 1,Feldman 2

Dorostenci

SK Autonot Jihlava. - Draken Brno 21:30 (12:14)

Muži

SK Autonot Jihlava - Draken Brno 16:22

I přes velmi vyrovnaný zápas a chválihodné výkony obránců i útočníků body zůstaly na hřišti soupeře.

V ženských kategoriích bodovaly ženy, které rozstřílely drakenské ženy v poměru 23:12(9:6) zásluhu na tomto úžasném skóre měly hlavně útočnice Kuklová a Abrahámová,obránkyně Linhartová a golmanka Mátlová.

Střelkyně: Kuklová 6, Jonášová 5, Abrahámová 9,Bartáková 3

Dorostenky první utkání prohrály 6:19 (5:8), i když první poločas držely krok se soupeřem, bohužel druhý poločas měl soupeř převahu a jihlavské dorostenky převálcoval.

Střelkyně : Bartáková 3,Horáková 3

Druhý zápas proti Drakenu Brno "B" byl již vyrovnaný a dorostenky si odváží remízu a jeden bod (SK Autonot Jihlava - Draken Brno "B" 16:16(10:9)).

Střelkyně: Horáková 7,Bartáková 5,Mátlová 3

Nově hrající žačky dostaly možnost zakusit zápasovou atmosféru a i když ve starších žákyních prohrály 11:33(10:21), jejich skvělé výkony všechny mile překvapily.

Střelkyně: Horáková 10, Mátlová M.1