Zpět na přehled oddílů

Hokejbalová play-off a úspěšné boxerky

06. 05. 2019

HOKEJBAL:
SK Jihlava A – HBC Prachatice 1:7
Hokejbalisté „Áčka“ přivítali v sobotu soupeře z HBC Prachatice. Třetí vzájemný souboj skončil výsledkem 1:7 pro hostující tým, který tak po zisku tří bodů pokračuje v letošním play-off 1. ligy.
 
SK Jihlava B – HBK Kyjov 1:4
Nedařilo se ani „Béčku“, které v neděli bojovalo na domácí půdě s HBK Kyjov. Po prvních dvou vyrovnaných třetinách hosté zatroubili k útoku a po výhře 1:4 si odvezli první bod letošního play-off. Stav série může jihlavský tým srovnat už v sobotu, kdy vyráží na jih Moravy.
 
BOX:
Delší cestu měli o víkendu boxeři, kteří přijali pozvání na turnaj do Bratislavy, kde se konala klání bratislavské ligy a mezinárodní turnaj pojmenovaný po legendárním olympionikovi Jánovi Zacharovi. V bratislavské lize kadet Michal Levurda ve váze do 64kg prohrál se slovenským bijcem na body. V mezinárodním turnaji zabodovala ve váze do 64 kg Majda Tichá, když porazila Wioletu Teichmann z Polska 2:1 na body a postoupila do finále. Tam se v kategorii do 69 kg vítězstvím 3:0 na body probojovala i Vendy Sedláčková, když zvítězila nad zkušenou domácí závodnicí Andreou Širkovou. Finále se bude konat 28. června.
fotka k novince: foto2.jpg


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.