Zpět na přehled oddílů

Judisté v Berouně

11. 06. 2019

Na turnaj se sjelo celkem 240 dětí ve věku od 6 - 14. let. Náš oddíl reprezentovalo celkem osm borců a sedmi z nich se podařilo stanout na stupni vítězů . První místa vybojovali v kategorii mláďat  Vojtěch Plucar ve váze do 33 kg, Gabriela Skálová ve váze do 32 kg a Adam Molák ve váze do 36 kg. V kategorii starších žáků získal zlato Marek Morava ve váze do 50 kg. Stříbro vybojovala  v kategorii mladších žákyň Emílie Škrdlová  ve váze do 48 kg a druhou medaili přidal ještě starší žák Pavel Růžička ve váze do 38 kg. Poslední bronzovou medaili si z turnaje odvezl Filip Winkler v kategorii mláďat ve váze do 29 kg. Jediný, komu se nedařilo a zůstal bez medaile je starší žák Josef Sklenář ve váze do 42 kg, který bohužel nepostoupil ze skupiny.

 

fotka k novince: foto2.jpg


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.