Zpět na přehled oddílů

Starší žáci zakončili úspěšnou sezonu na finálovém třídenním turnaji Mistrovství ČR v Božkově

09. 07. 2019

V zápasech se jim nedala upřít bojovnost a snaha, ale celý tým přece jenom na své většinou o rok starší protihráče nestačil. Výkony byly určitě příslibem pro příští rok, když

všichni hráči budou ještě v této věkové kategorii pokračovat. Po pátečních porážkách s domácím Božkovem a s Bakovem n.Jiz.  se tým v úvodním sobotním utkání s Podhorním Újezdem vzepnul v nejlepšímu výkonu na mistrovství a po těsně prohraném prvním poločase /3:4/ v utkání zvítězil 11:9. V následujících dvou utkáních jsme již na starší a fyzicky vyspělejší Chomutov a Studénku nestačili. V celkovém hodnocení jsme skončili na krásném pátém místě.

Nasbírané zkušenosti tým určitě zužitkuje v příští sezoně a pokusí se letošní umístění ještě vylepšit. Velkým zážitkem pro všechny zúčastněné bylo, když ceny předávali hokejový reprezentant Dominik Kubalík s bratrem.

 

Sestava a střelci

Sobotka

Vyhnálek, Tomek, Klvaňa

Partl 18, Suchý 12, Feldman 4, Hlávka 1, Hečko, Fiala

Tr. Nožička, Kondrát, Humler

fotka k novince: foto2.jpeg


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.