Zpět na přehled oddílů

st, tenis

29. 10. 2008

II. liga ženy

SK Jihlava A- Sokol Brno I. A 9:1

O víkendu se opět naplno rozjel ligový kolotoč. Tentokráte ženy hostily týmy z Brna. V dopoledním utkání nedaly brněnskému Sokolu šanci a jednoznačně zvítězily. Dařilo se oporám týmu Vávrové a Morkusové, které nezaváhaly. Po delší pauze si zahrála Růžičková a pomohla svými dvěma body k vítěztví.

Body: Morkusová 3, Vávrová 3, Růžičková 2, čtyřhra Morkusová, Vávrová

SK Jihlava A- MS Brno B 7:3

V odpoledním utkání přijel do Jihlavy tým Moravské Slavie Brno. Ve svém týmu měl mix mladých hráčkek a veteránku.  I když výsledek vypadá poměrně jednoznačně, nebylo to lehké utkání. V zahajovacím utkání ve čtyřhře byly úspěšnější naše hráčky. Opět se dařilo našim oporám, útočnice Morkusová ničila soupeřky svou rychlou hrou, defenzivní Vávrová zahrála parádní výměny daleko od stolu. Hrály jsme uvolněně a bez stresu, shodly se hráčky po utkání.


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.