Novinky | SK Jihlava | Sportovní klub Jihlava, atletika, florbal, judo, karate
Zpět na přehled oddílů

Úspěšný vstup do sezóny. SK porazil Hodonín

15. 09. 2020

„Soupeř hrál aktivně, místy nás pořádně mačkal, ale my se drželi naší taktiky a nakonec z protiútoků udeřili. Musím všechny hráče pochválit, každý tu makal na více než 100%,“ byl po zápase spokojený trenér Doležal.

Úvod zápas patřil domácím, ale hosté prvotnímu tlaku díky obětavosti a brankáři Bártů odolali. Sami pak mohli udeřit z protiútoku. Domácí sice dotáhli skóre, ale houževnatá Jihlava opět odskočila. Na začátku druhé třetiny domácí Hodonín po velkém tlaku opět snížil, následně však vyšla Jihlavě prostřední část navýbornou, když si vypracovala náskok ve výši 6:2. Poslední třetinu si hokejbalisté z Vysočiny zkušeně hlídali svůj náskok a nervózní soupeř dělal faul za faulem. Nervózní závěr pak vyvrcholil v hromadnou potyčku, která udělala symbolickou tečku za zápasem.

HBC Hodonín – SK Jihlava 3:6 (1:3, 1:3, 1:0)

Branky a nahrávky: 6. Rapant (Navrátil), 16. Švagerka J. (Hübl), 42. Rapant (Navrátil, Tóth D.) – 2. Růžička (Střecha, Jiskra), 10. Střecha (Fejt), 14. Hlavatý T. (Mareš), 23. Vávrů, 23. Pošvic (Fejt, Jiskra), 24. Střecha (Pošvic).

Rozhodčí: Orság, Zvařič. Vyloučení: 7:5. Navíc Hübl (HOD) 5+OK. Využití: 0:2. Střely na branku: 24:20. Diváci: 44.

Hodonín: Krýsa (od 23. Oláh) – Bukeš, Krupica, Švagerka M., Hübl, Hanuš, Zetocha, Horák – Hruška, Šupa, Roch – Tóth D., Navrátil, Rapant “A“ – Švagerka Z., Hlavačka Z. “C“, Švagerka J.

Jihlava: Bártů (Čára) – Harasim, Vávrů, Jiskra, Mareš – Růžička, Zápotočný, Král “C“ – Pošvic, Hlavatý T., Střecha – Fejt.