Zpět na přehled oddílů

Národní házená

22. 09. 2020

V sobotu zavítala Moravská Slávia Brno na naše jihlavské hřiště.

Ženy

9:15 hodin 105. SK Autonot Jihlava – KNH Mor. Slavia Brno 14 : 1 ( 7 : 1 )

Komentář trenérky Horské "Do sobotního utkání jsme nastoupily oslabené o dvě útočnice. Chybějící články nahradily dívky z kategorie dorostenek a nastoupily do zápasu s odvahou. Soupeřky za první poločas trefily pouze jednu branku a v druhém poločase naše obrana ubránila a brankářka nepustila žádný gól, a tak se utkání neslo v poklidném duchu pro náš tým. Prostor ve hře dostaly všechny hračky ze střídačky. Vyzdvihla bych výkon dorostenky Horákové, která vstřelila 8 branek."

Střelkyně: Horáková 8, Bartáková 4, Jonášová 2
Foto týmu v příloze (horní řada zleva - Linhartová, Tomanová, Zvědělíková, Nemcová, Kuklová,druhá řada zleva - Horkská, Abrahámová, třetí řada zleva Dvořáková, Horáková, Bartáková, Jonášová, sedící je golmanka Mátlová)


Muži
12:00 hodin 203. TJ Sokol Ostopovice „B“ – KNH MS Brno „B“ 12 : 31 ( 5 : 16 )

"Jihlavští házenkáři vstoupili do zápasu s Mor. Slavií Brno se skvělým nasazením a během prvních několika minut si vybojovali několikagólový náskok. Brněnskému týmu se však ke konci poloačasu podařilo srovnat skóre a do šaten se odcházelo za nerozhodnutého stavu 12:12. Moravská Slavie se sice dokázala dostat do vedení, ale Jihlavští kolem 20. minuty 2. poločasu opět srovnali a získali zpět ztracený gólový náskok, který už do konce zápasu udrželi. Tento napínavý zápas tedy skončil vítězstvím Autonotu 26:25." komentoval trenér Berka.

střelci:
Jan Krpálek - 16
Matěj Humler - 3
Vojta Humler - 1
Jirka Šlejtr - 6

Dorostenci a starší žáci v neděli vyjeli na zápasy do Brna:

Dorostenci:
1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava „A“ 15 : 25 ( 10 : 15 )

1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava „B“ 15 : 19 ( 10 : 10 )

Oba dorostenecké týmy si vedli zdatně a odvezli z Brna všechny body.

Sestava a střelci obou týmů

Sobotka, Plesl

Klvaňa, Vyhnálek, Tomek, Kaplánek, Jandl

Šlejtr 12, Suchý 9, Partl 8, Hejda 7,Hečko 7,


starší žáci

1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava „A“ 17 : 11 ( 10 : 4 )

1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava „B“ 12 : 7 ( 5 : 3 )

střelci:Viktora 8,V.Fiala 5,Paulas 3, Spilka 2

tr.Nožička,Kondrát
 

fotka k novince: foto2.jpg


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.