Zpět na přehled oddílů

Městské derby ovládl tým SK

05. 10. 2020

V průběhu utkání se hra přelévala rychle ze strany na stranu, a tak byli po celou dobu brankáři v permanentním vytížení. Po dvou třetinách se však mezi střelce zapisovali pouze hráči SK: Král, Pošvic a Střecha tak zařídili svému týmu pohodlné vedení 3:0. Nicméně Flyers nesložili zbraně a na začátku třetí třetiny po brankách Pospíchala se Schrekem snížili na rozdíl jediné branky. Ačkoliv Flyers sahali po vyrovnání, byl to naopak tým SK, jenž své vítězství pojistil brankou na 4:2. V posledních vteřinách hry pak ještě SK stvrdil vítězství střelou do odkryté svatyně. Během emotivní bitvy měli také brněnští rozhodčí plné ruce práce, když rozdali 46 trestných minut.

SK patří po čtyřech kolech první místo v tabulce, o které se dělí se Sudoměřicemi. Flyers se naopak krčí na samém konci ligové tabulky.

HBC Flyers Jihlava – SK Jihlava 2:5 (0:1, 0:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 32. Pospíchal (Rezek), 33. Schrek (Lichtenberg) – 4. Král (Růžička), 21. Pošvic (Střecha), 30. Střecha (Pošvic), 43. Střecha (Pošvic), 45. Pošvic (Harasim).

Rozhodčí: Prudík, Ščudla. Vyloučení: 10:9. Navíc Pospíchal (FLY) 10 min. OT. Využití: 1:1. Střely na branku: 35:32. Diváci: 86.

Flyers: Falta – Kourek “C“, Homola, Benda, Kučera, Gregor, Havlíček – Brázda, Smutný, Jobák – Rezek, Souček, Pospíchal – Schrek, Lichtenberg, Strnad – Wolf.

SK: Čára (Ježek) – Jiskra, Zbořil, Harasim, Anděl, Koch, Mareš – Růžička, Zápotočný “A“, Král “C“ – Vávrů, Hlavatý M., Fejt – Pošvic, Hlavatý T., Střecha.

fotka k novince: foto2.jpg
fotka k novince: foto3.jpg


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.