Zpět na přehled oddílů

Pozvánka na 3. kolo Českého ALPA poháru

15. 11. 2021

Pozvánka na 3. kolo Českého ALPA poháru, ve kterém SK Jihlava na domácím hřišti přivítá vicemistra Extraligy - HBC Pardubice. Hokejbalový svátek bude k vidění 17. listopadu od 14:00 hod. v Jihlavě na hřišti pod autobusovým nádražím. V dresu soupeře bude k vidění řada reprezentantů a nejlepších hráčů České republiky.

 

V dresu Pardubic řádí například loni nejlepší střelec soutěže a reprezentant Jan Bílý, kapitán národního týmu Pavel Kubeš, nebo brankář taktéž z nároďáku David Stárek. Loni druhý tým nejvyšší české soutěže trénuje prezentační trenér Mašík. Jihlavu tak nečeká vůbec nic snadného, přesto se coby druholigový zástupce (poslední z Morava-Jih) pokusí vzepřít papírovým předpokladům. "Na zápas se všichni v kabině těšíme. Chtěli jsme při losu zvučného soupeře a teď k nám do Jihlavy dojede jeden z nejlepších týmů v České republice. Bude to velký svátek a doufám, že nás přijde podpořit hodně diváků," vyzývá kapitán Jihlavy Petr Král. "Je to velká výzva a my se budeme rvát. Soupeři zadarmo rozhodně nic nedáme," dodává.

 

Cesta Jihlavy do 3. kola Českého poháru (SK Jihlava - HBK Bulldogs Brno "B" 3:2p., SK Jihlava - HBC Flyers Jihlava 4:2). Pardubice coby nasazený tým v poháru začínají až od 3. kola. Pohár se hraje formou pavouka - play-off na 1 vítězný zápas. Pardubice Český pohár v roce 201 vyhrál a v roce 2016 vyhráli nejvyšší českou soutěž.

fotka k novince: foto2.jpg


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.