Zpět na přehled oddílů

MG

29. 10. 2008

Jihlavský pohár ve společných skladbách 26.10.2008

V kategorii E1 děvčata obsadila 4 místo ve složení Janet Vraspírová, Nikol Vraspírová, Veronika Moravanská, adéla Bidmanová a Hanka Krčálová ve společné skladbě bez náčiní. Tyto děvčata jsou narozena v roce 2002 a závodí s děvčaty,který jsou o rok starší.proto je pro nás toto umístění velmi úspěšné. V kategorii E2 ročník narození 1999 a mladší jihlavská děvčata ve složení Markéta Bidmanová, Barbora Kainová, Vendula Vejnarová, Aneta Nováková, Anna Šidlíková a Isabela Zburníková obsadila 3 místo. Většina děvčat z této skladby teprve se svojí závodní kariérou začíná, proto bronzová medajle byla pro ně velkou radostí. V nejobsazenější kategorii D obsadila děvčata 7.místo ve složení Aneta Šímová, Karen Fahrnerová, Kateřina Němečková, Veronika Hošková, Dominika Polášková a Denisa Čaloudová ve společné skladbě s obručemi.V této kategorii byla největší konkurence a přijey do ní nejlepší oddíly z celé ČR.V kategorii Naděje děvčata SK Jihlava ve společné skladbě s obručemi obsadila 3. místo. Ve složení Kristýna Varhaníková, Barbora Zadinová. Monika Polanská, Tereza Konopecká, Zdeňka Casková a Žaneta Bukovská. V kategorii juniorky Michaela Palánová a Zuzana Obrdlíková hostující v brněnském oddílu SK MG Mantila Brno obsadily 7. místo.Závodu se zúčastnilo 14 oddílů z celé ČR a představilo se celkem 30 společných skladeb.

Aneta Hercigová


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.