Sport: Box
Akce: Mistrovství ČR kadetů 2008 (do 16 let)
Kde: Krnov
Kdy: 15-17.2. 2008
Kdo: SK Jihlava – Boxing Gauner  ve váze do 52kg Dalibor Závodský, do 54kg Filip “Dobrman“ Reiterman
Dalibor Závodský (15 let)

Vyřazovací boje: soupeř – Jakub Chval (BC Jičín)
První kolo se Daliborovi nepovedlo a projel ho 8:2. Ve druhém kole se rozboxoval a kolo sice vyhrál, ale pouze stáhl náskok. V posledním kole Dalibor bojoval, ale na vítězství to nestačilo. Zápas skončil 10:10, takže se rozhodovalo na pomocné body. 22:18 zvítězil Chval a pro Dalibora to znamenal konec v této soutěži.
Filip Reiterman (16 let)

Vyřazovací boje: soupeř – Ondřej Janků (SKB Viktoria Havířov)
Soupeř nastupoval s respektem, protože Filip je ve své váze špička. Zápas si Filip diktoval ve svém tempu a jednoznačně vyhrál 15:1 na body.

Semifinále: soupeř – Štefan Karvai (BC Ostrava)
Už od začátku zápasu Dobrman soupeře moc nešetřil a ke konci kola nasypal do soupeře tvrdou kombinaci, po které byl počítán. Zachránil ho ale gong, jinak by ho Filip dodělal už v prvním kole. Druhé kolo trvalo asi 20 sekund. Dobrman soupeře několikrát pěkně trefil a ten byl odpočítán.

Finále: soupeř – Erik Huliev (SK Boxing Praha)
Filip Erika zná z I. Ligy, kde porazil pražana na body.V tomto finále byl Filip favoritem. Zápas to byl ale těžký. Filipa to však nijak nerozhodilo a každé kolo vyhrál na body a na konci zápasu byl verdikt jasný.
Mistrem ČR pro rok 2008 se stává Filip “Dobrman“ Reiterman.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V březnu nás čeká Mistrovství ČR junioru (do 18let), kde od nás budou startovat tři borci – Filip Reiterman, Dalibor Závodský a Radek Jelínek. Filip pravidelně startuje v I. Lize za Brno. Na příští sezónu (září) 2008 – 2009 se Filip bude připravovat do extraligy, jelikož máme nabídku od několika klubů.