Zpět na přehled oddílů

stolní tenis

09. 12. 2008

I. liga ženy

SK Jihlava A- MEZ Vsetín 10:0

Utkání mezi třetím a čtvrtým týmem tabulky nepřineslo žádné drama. Bylo v jasné režii domácích, kteří nedovolili soupeři ani čestný bodík. Vsetín vážil dlouhou cestu, aby si přijel pro debakl. Možná to už tušil předem a proto dal šanci hráčkám širšího kádru. Pouze Ondryášová je členkou základního kádru, Kubíková s Koňaříkovou jsou nahradnicemi.

Body: Morkusová 3, Růžičková 3, Vávrová 3, čtyřhra Morkosová, Vávrová

SK Jihlava A- SK Přerov A 9:1

Na rozdíl od dopoledního zápasu se Vsetínem hosté přijeli v nejsilnější možné sestavě. I když v tabulce jim patřilo až deváté místo. Na rozjeté a ve formě hrající ženy SK neměli ovšem nárok a museli skousnout krutou porážku. Ukázalo se, že je dobré mít vyrovnaný kádr, což naše hráčky prokazují neboť v první desítce procentuálního žebříčku figuruje 2. Vávrová, 5. Morkusová a 8. Růžičková. V posledním utkání první poloviny soutěže se utkáme s lídrem tabulky Blanskem, kde také hraje dosud neporažená obranářka Jirůšková.

Body: Morkusová 3, Vávrová 3, Růžičková 2, čtyřhra Morkusová, Vávrová


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.