Zpět na přehled oddílů

st. tenis

04. 02. 2009

I. liga ženy

SK Jihlava A- SKST Dubňany 5:5

Důležité utkání sehráli ženy domácího celku s moravským týmem Dubňan. A vůbec se jim nepovedl vstup do utkání. Za domácí tým do zápasu čtyřhry nastoupilo duo v nejsilnějším možném složení Morkusová, Vávrová a překvapivě hladce prohrálo ve třech setech. I druhý zápas Jihlava prohrála, když v domácím celku měla premiéru Patryová, i přes velkou snahu však nedokázala bodovat. V polovině utkání se skóre otočilo v mírné vedení Jihlavy 3:2, za stavu 5:4 pro SK vybojovala poslední bod pro hosty Kmětíková a stanovila stav na konečnou remízu.

Body: Vávrová 3, Morkusová 2, Patryová 0

SK Jihlava A- Sokol Čejč A 7:3

V odpoledním utkání domácí tým zaslouženě zvítězil, když proměnil své šance v jednotlivých setech a zkušeně si pohlídal koncovku. Soupeř na tom v tabulce není bůhví jak dobře, proto se snažil získat nějaké body před závěrečnými koly soutěže, aby se vyhnul sestupovým starostem. Domácí jim nedali nic zadarmo, prokázali zkušenosti a herní kvalitu. Za rozhodnutého stavu vyzkoušeli novou hráčku v sestavě Patryovou, která potřebuje získat herní praxi a sebevědomí.

Body: Vávrová 3, Morkusová 2, Růžičková 1, Patryová 0, čtyřhra Morkusová, Vávrová.Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.