Zpět na přehled oddílů

MG

28. 04. 2009

V neděli 26.4.2009 oddíl moderní gymnastiky SK Jihlava pořádal oblastní přebor Vysočiny kadetek mladších, kadetek starších a dorostenek. Závodu se zúčastnilo 22 závodnic z SK Jihlava, Sokola bedřichov, Žďáru nad Sázavou a Třebíče.
Jihlavské závodnice si vedly velice dobře.Získaly 4 medaile a vybojovaly 5 postupových míst na MČR v Jablonci nad Nisou, Za Jihlavu pojedou bojovat do Jablonce z kadetek mladších Monika Polanská, Barbora Zadinová a Žaneta Bukovská.Z Kadetek starších Michaela Palánová a Zuzana Obrdlíková.
Výsledky SK Jihlava -

Kadetky mladší - 2. místo Monika Polanská
3. místo Barbora Zadinová
6. místo Žaneta Bukovská
7. místo Kristýna Varhaníková
9. místo Zdeňka Casková
11. místo Květa Příhodová

Kadetky starší - 2. místo Michaela Palánová
3. místo Zuzana Obrdlíková
5. místo tereza Konopecká
6. místo Tereza Kloknerová
7. místo renáta Faltová


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.