Zpět na přehled oddílů

judo

25. 05. 2009

V sobotu 23.5.2009 se konal 37.ročník Mezinárodní Velké ceny Jihlavy v judu v kategorii dorostenců a dorostenek a spojené kategorie juniorů s muži a juniorek s ženami. Celkem se sjelo 199 závodníků a závodnic z 65 oddílů z celé ČR. Ze zahraničí k nám přijeli závodníci ze Slovenska. Nejúspěšnějším domácím závodníkem je Michal Krpálek, který vybojoval zlato ve váze do 100kg v kategorii mužů a druhým závodníkem, který stál na stupni vítězů je Adam Smutný ve váze do 73kg v kategorii dorostenců. Jen o vlásek unikla medaile Ivu Čechovi, který prohrál v boji o třetí místo ve váze do 60kg mužů a musel se spokojit s místem pátým. Na sedmém místě skončil v kategorii mužů Radek Musil ve váze do 66kg. Nejúspěšnějším klubem se stala reprezentace Slovenska, druhé místo vybojovali závodníci z oddílu Železo Hranice a třetí místo z USK Praha.Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.