Zpět na přehled oddílů

MG

23. 09. 2009

V soboru 19.9. 2009 se členky oddílu moderní gymna stiky SK Jihlava zúčastnily mezinárodního závodu ve Vídni. V nejmladší kategorii si ve velké konkurenci závodnic z Polska, Ukrajiny, Slovinska, Slovenska, Německa a Rakouska výborně vedla Kateřina Němečková, která obsadila 5. místo. V kategorii juniorek Jihlavu reprezentovala Michaela Palánová, která obsadila 8. místo. V závodě týmů si holky svými výkony vybojovali 3. místo a do Jihlavy přivezly bronzové medaile.

Aneta HercigováZpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.