Zpět na přehled oddílů

MG

16. 10. 2009

V sobotu 10.10. se moderní gymnastky SK Jihlava zúčastnily závodu ve dvojicích a trojicích ve Zlíně. V nejmladší kategorii ročníku narození 2002 po malém zaváhání obsadily třetí místo Janet Vraspírová, Veronika Moravanská a Johana Dvořáková.Na čtvrtém místě skončily Nikol Vraspírová a Adéla Bidmanová. Vaktegorii roč. 2001 si poprvé vyzkoušley závod dvojic Michaela Houzarová a Lenka Kučerová, které obsadily 5. místo.V kategorii roč. 2000 po velmi zdařené sestavě obsadily 2. místo Markéta Bidmanová a Barbora Kainová. V kategorii roč. 1999 druhé místo obsadily Andrea Novotná, Aneta Nováková a Klára Křiš´tálová. nejzdařilejší výkon z jihlavské výpravy předvedli Aneta Šímová, Kateřina Němečková a Karen Fahrnerová, které závodily s děvčaty o dva roky staršími a i přesto si vybojovaly stříbrné medaile.Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.