Zpět na přehled oddílů

MG

27. 10. 2009

16.10. 2009 odletěly gymnastky SK Jihlava na světový pohár v estetické gymnastice do Bulharska.Žákyně sportovních tříd ZŠ Seifertova Tereza Konopecká, Zuzana Obrdlíková a Michaela Palánová společně s děvčaty ze spolupracujícícho oddílu SK MG Mantila Brno se v sobotu zúčastnily závodu v bulharském Pazargiku, kde obsadily krásné třetí místo.V neděli se konal závod pořádáný světovou federací FIG přímo v hlavním městě v Sofii.Zde po skvělém předvední obou sestav obsadily opět třetí místo, což je pro holky v takovéto světové konkurenci obrovským úspěchem.
Aneta HercigováZpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.