https://www.high-endrolex.com/38
Hokejbal | SK Jihlava | Sportovní klub Jihlava, atletika, florbal, judo, karate
Zpět na přehled oddílů

Oddíl HOKEJBALU

             

PŘEDSEDA ODDÍLU: Libor Doležal  +420 605 472 397  l.dolezal.jihlava@seznam.cz
MÍSTOPŘEDSEDA ODDÍLU: Petr Král  +420 606 052 891  PetanKral@seznam.cz

 

Oddíl hokejbalu SK Jihlava byl založen roku 1990. V současné době se dělí na 2 seniorská, 2 dorostenecká a 2 žákovská družstva. Za dobu své existence se stal jedním z nejúspěšnějších kolektivních sportovních oddílů nejen na Jihlavsku, ale v celé České republice a má ve sbírce mnoho mistrovských titulů ve všech věkových kategoriích. Oddíl též vychoval celou řadu reprezentantů jak pro mládežnické, tak seniorské výběry národního týmu České Republiky, kteří na mistrovstvích Evropy i světa vybojovali několik medailí. Oddíl má 137 členů z toho 34 mládeže.

 

PARTNEŘI ODDÍLU:                              
                     

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.

https://www.high-endrolex.com/38