Zpět na přehled oddílů

Novinky

Na horkou půdu pardubického Svítkova odcestovala v neděli jihlavská výprava. Zaplněné hlediště pak mohlo sledovat dramatickou přestřelku, ve které padlo nevídaných dvanáct branek.

Divoká přestřelka v Pardubicích přinesla SK tři body
více zde


Na hřiště ještě loni extraligového Rakovníku vyrazila družina SK. Ta nakonec z horké půdy odvezla pouze bod.

Nedisciplinovanost stála SK vítězství
více zde

Po překvapivém,ale celkem snadném vítězství v Jihomoravském oblastním přeboru, kde v celé soutěži ztratili pouze dva body, si vybojovali právo postupu mezi šest nejlepších týmů v ČR ve své kategorii. Bohužel byli oslabeni o zraněného svého kapitána a nejlepšího střelce Jiřího Hejdu.

Starší žáci zakončili úspěšnou sezonu na finálovém třídenním turnaji Mistrovství ČR v Božkově
více zde

První prázdninový čtvrtek se šestice šikovných hráčů našeho klubu zúčastnila akce na dobrou věc v Integrovaném centru sociálních služeb v Jihlavě. 

Návštěva hráčů SK Jihlava v Integrovaném centru sociálních služeb Jihlava
více zde

17. 06. 2019

V sobotu 15. června se konal další z neligových turnajů, který byl tentokrát uzavřený jen pro hráče SK Jihlava. Hrálo se na hokejbalovém hřišti, což má svá specifika. Míček se na umělohmotném povrchu chová trošku jinak, hřiště i branky jsou celkově rozměrnější a každý pád na kolínka a ruce končí odřeninami.

Open air Jihlava
více zde

Závěr letošní sezóny národní házené je za námi. Kromě ligových zápasů se do něj přidal i 7. turnaj mladších žáků konaný v Jihlavě  na Den dětí. Ale pěkně popořádku:

Konec házenkářské sezóny
více zde

V sobotu 8. června  se  osm borců z oddílu SK Jihlava zúčastnilo Velké ceny Berouna. Byl  to poslední turnaj před nadcházejícími prázdninami. 

Judisté v Berouně
více zde

11. 06. 2019

Taneční workshop - Pizzica

Sraz v 17:15 na hale SK Jihlava, ukončení lekce v 19:30 hodin.

Pizzica je tradiční tanec z jihoitalské Apulie. 

Tanec SK Jihlava
více zde

Akce Okrouhlík tentokrát připadla na víkend 24.5 – 26.5.2019. Tento termín se postupně ukazoval jako jeden z nejméně vhodných, i když byl naplánovaný již od září. Postupně na tento termín začaly vyskakovat akce jako Dragon Cup, MČR mladších žáků, žákyň apod. Ve stejný termín se konala i svatba kapitána našeho Ačka J. Beránka a naší Draha musela na pohřeb tety. Následně jsme vyhodnotili, že vlastně taková akce v poklidu byla lepší než být celý víkend pryč. Poslední dva víkendy jsme si užili dost cestování a tak jsme stihli v klidu fandit i našim hokejistům na MS, ale popořadě…

Akce Okrouhlík 2019 aneb svatba, turnaje a jeden pohřeb
více zde

  první   předchozí další   poslední  

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.