https://www.high-endrolex.com/38
Novinky | SK Jihlava | Sportovní klub Jihlava, atletika, florbal, judo, karate
Zpět na přehled oddílů

Novinky


Provozní doba sauny SK Jihlava v měsících květen a červen 2023

provoz sauny v  květnu: : zavřeno ve dnech úterý a sobotu

svátky : 1. a  8.5. - otevřeno

provoz sauny v červnu: zavřeno - úterý, čtvrtek a sobota

ukončení sezony: v pondělí - 26.6.2023

https://www.saunajihlava.cz/

více zde

19.5.2023 se koná jednání XL. Valné  hromady Sportovního klubu Jihlava,z.s.

na adrese :  v ulici Okružní 4628/2, Jihlava , 586 01 v prostorách restaurace  Sportovního klubu Jihlava,z.s.  v 17:00 hodin.

Srdečně zveme delegáty XL. VH Sportovního klubu Jihlava,z.s..

 

více zde

 Připojili jsme se k celokrajské akci Vysočina v pohybu. Přijďte si k nám zasportovat. Ve vybraných termínech mezi 17. a 23. 4. vstup zdarma. Více informací na vysocinavpohybu.cz. Těšíme se na Vás.

 

více zde

Pozvánka na 3. kolo Českého ALPA poháru, ve kterém SK Jihlava na domácím hřišti přivítá vicemistra Extraligy - HBC Pardubice. Hokejbalový svátek bude k vidění 17. listopadu od 14:00 hod. v Jihlavě na hřišti pod autobusovým nádražím. V dresu soupeře bude k vidění řada reprezentantů a nejlepších hráčů České republiky.

 

V dresu Pardubic řádí například loni nejlepší střelec soutěže a reprezentant Jan Bílý, kapitán národního týmu Pavel Kubeš, nebo brankář taktéž z nároďáku David Stárek. Loni druhý tým nejvyšší české soutěže trénuje prezentační trenér Mašík. Jihlavu tak nečeká vůbec nic snadného, přesto se coby druholigový zástupce (poslední z Morava-Jih) pokusí vzepřít papírovým předpokladům. "Na zápas se všichni v kabině těšíme. Chtěli jsme při losu zvučného soupeře a teď k nám do Jihlavy dojede jeden z nejlepších týmů v České republice. Bude to velký svátek a doufám, že nás přijde podpořit hodně diváků," vyzývá kapitán Jihlavy Petr Král. "Je to velká výzva a my se budeme rvát. Soupeři zadarmo rozhodně nic nedáme," dodává.

 

Cesta Jihlavy do 3. kola Českého poháru (SK Jihlava - HBK Bulldogs Brno "B" 3:2p., SK Jihlava - HBC Flyers Jihlava 4:2). Pardubice coby nasazený tým v poháru začínají až od 3. kola. Pohár se hraje formou pavouka - play-off na 1 vítězný zápas. Pardubice Český pohár v roce 201 vyhrál a v roce 2016 vyhráli nejvyšší českou soutěž.

Pozvánka na 3. kolo Českého ALPA poháru
více zde

V Jihlavě se udělala v rámci regionálního turnaje 2. ligy Morava – Jih tečka za letošní sezónou. O pohár RSHb bojovalo pět týmů, prvenství pak brala domácí SK Jihlava.

„Není důležité vyhrát, ale účastnit se.“ Toto heslo dokonale pasovalo na nedělní hokejbalový turnaj jihomoravského regionálního svazu, konaný v Jihlavě. Hokejbalové soutěže byly v rámci 2. ligy pozastaveny v polovině října a od té doby se čekalo, jak se bude vyvíjet situace kolem pandemie. Nakonec se zástupci všech celků dohodly, že soutěžní ročník dohrávat ve zkrácené formě v červnu a červenci nebudou, neboť nebylo jisté, zda budou moci používat kabiny a sprchy. I proto se představitelé regionálního svazu rozhodli uspořádat alespoň jednodenní turnaj.

 

Turnaj RSHb udělal tečku za druholigovým ročníkem
více zde

Kandidáty pro letošní volby do Rady SK Jihlava a Kontrolní komise SK Jihlava najdete zde:

více zde


Kvalitní hokejbalové menu se naservírovalo v sobotní odpoledne jihlavským fanouškům. V rámci městského derby se totiž proti sobě postavily mužstva SK a Flyers. Soubor tradičních rivalů ozdobil čtvrté hrací kolo 2. ligy a přilákal do hlediště téměř sto diváků.

Městské derby ovládl tým SK
více zde

22. 09. 2020

V sobotu zavítala Moravská Slávia Brno na naše jihlavské hřiště.


Ženy
9:15 hodin 105. SK Autonot Jihlava – KNH Mor. Slavia Brno 14 : 1 ( 7 : 1 )
Střelkyně: Horáková 8, Bartáková 4, Jonášová 2

Muži
12:00 hodin 203. TJ Sokol Ostopovice „B“ – KNH MS Brno „B“ 12 : 31 ( 5 : 16 )
střelci:
Jan Krpálek - 16
Matěj Humler - 3
Vojta Humler - 1
Jirka Šlejtr - 6


Dorostenci a starší žáci v neděli vyjeli na zápasy do Brna:
Dorostenci
1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava „A“ 15 : 25 ( 10 : 15 )
1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava „B“ 15 : 19 ( 10 : 10 )
Oba dorostenecké týmy si vedli zdatně a odvezli z Brna všechny body.

Sestava a střelci obou týmů:

Sobotka, Plesl,Klvaňa, Vyhnálek, Tomek, Kaplánek, Jandl,Šlejtr 12, Suchý 9, Partl 8, Hejda 7,Hečko 7,

starší žáci
1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava „A“ 17 : 11 ( 10 : 4 )
1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava „B“ 12 : 7 ( 5 : 3 )
střelci:Viktora 8,V.Fiala 5,Paulas 3, Spilka 2
tr.Nožička,Kondrát
 

Národní házená
více zde

  první   předchozí další   poslední  

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.

https://www.high-endrolex.com/38