https://www.high-endrolex.com/38
Kobudo | SK Jihlava | Sportovní klub Jihlava, atletika, florbal, judo, karate
Zpět na přehled oddílů

Oddíl KOBUDA

            

PŘEDSEDA ODDÍLU: André Rožnovják  +420 603 758 877
TRENÉR: Markéta Rožnovjáková  +420 702 623 052

 

 

YT kanál oddílu

Kobudo je novým členem klubu od roku 2016. Neznamená to všek, že v tomto sportu oddíl začíná. Více jak 30 let působil samostatně pod názvem Rojin-Lijang Jihlava, škola prvků vnějších a vnitřních a v roce 2016 požádal o členství ve Sportovním klubu Jihlava. 

Oddíl se věnuje bojovému sportu. Filozofie tohoto cvičení nežádá po svých členech měření sil v závodní činnosti. Každý jde svojí cestou zdokonolování se v tomto umění. Oddíl má 32 členů z toho 26 mládeže.

 

 

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.

https://www.high-endrolex.com/38