https://www.high-endrolex.com/38
Judo | SK Jihlava | Sportovní klub Jihlava, atletika, florbal, judo, karate
Zpět na přehled oddílů

Oddíl JUDO

 

PŘEDSEDA ODDÍLU: Květoslava Smutná  +420 608 863 244  smutnakveta@seznam.cz

 

Oddíl juda byl v Jihlavě založen v roce 1942 a po celou dobu své existence patří mezi nejúspěšnější oddíly v České republice. Vyrostla v něm celá řada úspěšných reprezentantů, kteří bojovali na ME, MS a OH. V současné době je naším nejúspěšnějším odchovancem Lukáš Krpálek, který v roce 2016 získal zlato na olympijských hrách v Riu, titul Mistr Evropy, Mistr Světa v kategorii juniorů a Mistr České republiky v kategorii mužů.

Judo dělají děti od 6 let a jsou rozděleny do dvou družstev. Další družstvo tvoří dorost až senioři. V současné době má oddíl 265 členů z toho 233 mládeže.

 

PARTNER ODDÍLU:  
     

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.

https://www.high-endrolex.com/38