Zpět na přehled oddílů

Partneři klubu

   
 

Náš klub obdržel v letošním roce 2017 dotaci od MŠMT z Programu VIII.

Prostředky z dotace budou použity zejména na další pokračování projektu stabilizace trenérského fondu, který započal v roce 2016 s vypsáním tehdy nového Programu VIII. Sportovní klub Jihlava sdružuje 21 sportovních oddílů, ve kterých provádí trenérskou činnost 74 trenérů. Projekt je výhradně zaměřen na trenéry pracující s mládeží do 18-ti let. Dotace umožní spravedlivé odměnění našim trenérům za jejich obětavou a velice přínosnou práci. Děkujeme  za podporu.

 

 
   
 

 

Dotace města na provoz Sportovního klubu i na podporu jednorázových akcí a dlouhodobé činnosti na členskou základnu svědčí o tom, že podpora sportu v Jihlavě není jen politickým prohlášením, ale je prováděna přímo v realitě. Podpora od města umožňuje, aby náš klub mohl poskytovat sportovní zázemí občanům Jihlavy. Podpory si moc vážíme a děkujeme za ni.

 

 
   
 

 

Kraj Vysočina je díky prostředkům na podporu mládeže každoročním přispívatelem klubu. Kraj Vysočina pomohl v rámci programu SPORTOVIŠTĚ a SPORTUJEME A VOLNÝ ČAS k mnoha projektům. Za podporu děkujeme.

 

 
   
 

 

Česká unie sportu prostřednictvím své členské organizace, Jihlavské unie sportu, nám svojí metodickou a poradenskou činností velice pomáhá. Za to jí patří dík.

 
   
  Partner klubu v pojištění majetku.  
   

 

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.