Zpět na přehled oddílů

Novinky

Pozvánka na 3. kolo Českého ALPA poháru, ve kterém SK Jihlava na domácím hřišti přivítá vicemistra Extraligy - HBC Pardubice. Hokejbalový svátek bude k vidění 17. listopadu od 14:00 hod. v Jihlavě na hřišti pod autobusovým nádražím. V dresu soupeře bude k vidění řada reprezentantů a nejlepších hráčů České republiky.

 

V dresu Pardubic řádí například loni nejlepší střelec soutěže a reprezentant Jan Bílý, kapitán národního týmu Pavel Kubeš, nebo brankář taktéž z nároďáku David Stárek. Loni druhý tým nejvyšší české soutěže trénuje prezentační trenér Mašík. Jihlavu tak nečeká vůbec nic snadného, přesto se coby druholigový zástupce (poslední z Morava-Jih) pokusí vzepřít papírovým předpokladům. "Na zápas se všichni v kabině těšíme. Chtěli jsme při losu zvučného soupeře a teď k nám do Jihlavy dojede jeden z nejlepších týmů v České republice. Bude to velký svátek a doufám, že nás přijde podpořit hodně diváků," vyzývá kapitán Jihlavy Petr Král. "Je to velká výzva a my se budeme rvát. Soupeři zadarmo rozhodně nic nedáme," dodává.

 

Cesta Jihlavy do 3. kola Českého poháru (SK Jihlava - HBK Bulldogs Brno "B" 3:2p., SK Jihlava - HBC Flyers Jihlava 4:2). Pardubice coby nasazený tým v poháru začínají až od 3. kola. Pohár se hraje formou pavouka - play-off na 1 vítězný zápas. Pardubice Český pohár v roce 201 vyhrál a v roce 2016 vyhráli nejvyšší českou soutěž.

Pozvánka na 3. kolo Českého ALPA poháru
více zde

V Jihlavě se udělala v rámci regionálního turnaje 2. ligy Morava – Jih tečka za letošní sezónou. O pohár RSHb bojovalo pět týmů, prvenství pak brala domácí SK Jihlava.

„Není důležité vyhrát, ale účastnit se.“ Toto heslo dokonale pasovalo na nedělní hokejbalový turnaj jihomoravského regionálního svazu, konaný v Jihlavě. Hokejbalové soutěže byly v rámci 2. ligy pozastaveny v polovině října a od té doby se čekalo, jak se bude vyvíjet situace kolem pandemie. Nakonec se zástupci všech celků dohodly, že soutěžní ročník dohrávat ve zkrácené formě v červnu a červenci nebudou, neboť nebylo jisté, zda budou moci používat kabiny a sprchy. I proto se představitelé regionálního svazu rozhodli uspořádat alespoň jednodenní turnaj.

 

Turnaj RSHb udělal tečku za druholigovým ročníkem
více zde

Kandidáty pro letošní volby do Rady SK Jihlava a Kontrolní komise SK Jihlava najdete zde:

více zde


Kvalitní hokejbalové menu se naservírovalo v sobotní odpoledne jihlavským fanouškům. V rámci městského derby se totiž proti sobě postavily mužstva SK a Flyers. Soubor tradičních rivalů ozdobil čtvrté hrací kolo 2. ligy a přilákal do hlediště téměř sto diváků.

Městské derby ovládl tým SK
více zde

22. 09. 2020

V sobotu zavítala Moravská Slávia Brno na naše jihlavské hřiště.


Ženy
9:15 hodin 105. SK Autonot Jihlava – KNH Mor. Slavia Brno 14 : 1 ( 7 : 1 )
Střelkyně: Horáková 8, Bartáková 4, Jonášová 2

Muži
12:00 hodin 203. TJ Sokol Ostopovice „B“ – KNH MS Brno „B“ 12 : 31 ( 5 : 16 )
střelci:
Jan Krpálek - 16
Matěj Humler - 3
Vojta Humler - 1
Jirka Šlejtr - 6


Dorostenci a starší žáci v neděli vyjeli na zápasy do Brna:
Dorostenci
1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava „A“ 15 : 25 ( 10 : 15 )
1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava „B“ 15 : 19 ( 10 : 10 )
Oba dorostenecké týmy si vedli zdatně a odvezli z Brna všechny body.

Sestava a střelci obou týmů:

Sobotka, Plesl,Klvaňa, Vyhnálek, Tomek, Kaplánek, Jandl,Šlejtr 12, Suchý 9, Partl 8, Hejda 7,Hečko 7,

starší žáci
1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava „A“ 17 : 11 ( 10 : 4 )
1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava „B“ 12 : 7 ( 5 : 3 )
střelci:Viktora 8,V.Fiala 5,Paulas 3, Spilka 2
tr.Nožička,Kondrát
 

Národní házená
více zde

22. 09. 2020

Mistrovství starších žáků oddílu Národní házené Autonotu SK Jihlava

 O minulém víkendu se starší žáci oddílu národní házené Autonot SK
Jihlava zúčastnili odloženého Mistrovství ČR v Chomutově.

Mladí jihlavané získali i induviduální ocenění. Nejlepším brankářem turnaje byl vybrán trenéry zúčastněných týmu Milan Plesl a nejlepším obráncem Jakub Klvaňa

Sestava:
brankáři- Plesl, Sobotka
obrana- Klvaňa,Vyhnálek,Tomek, Feldman,Karbaš
útok - Hejda 37,Partl 21, Suchý 18, Hečko 4, Fiala 3, Hlávka

trenéři Nožička, Kondrát

Fotografie naleznete zde: https://photos.app.goo.gl/aq7EWJgHHE6ZtZVG8 .... Výsledky v příloze. 

 

více zde

V sobotu 12. září odstartovala nová sezóna druhé nejvyšší soutěže. Jihlavu čekal favorizovaný Hodonín.

Už před zápasem měl nový trenér SK více otazníků než příjemných povinností v podobě určování sestavy. Z té mu postupně vypadlo deset hráčů, a tak odcestoval tým Sportovního klubu na horkou půdu favorizovaného Hodonína pouze se 12 hráči do pole. Přesto se Doležalovým svěřencům povedl malý hokejbalový zázrak, když ze hřiště soupeře odvezli zpátky domů cenné tři body.

Úspěšný vstup do sezóny. SK porazil Hodonín
více zde

Pohled do 110 let historie Sk Jihlava na výstavě je konečně tu. Navštívit ji můžete až do konce září v Cityparku.

110 let v Cityparku
více zde

Jubilejní dvacátý ročník charitativního turnaje ovládla HBK Karviná. Na specializovanou školku se pak vybralo rekordních 15.849,- Kč.

Charitativní ORION CUP se letos v Jihlavě pořádal již po dvacáté. Hlavním smyslem celé akce je kromě hokejbalu a zápolení o putovní pohár především charitativní sbírka na podporu specializované školky Demlova. Na tu se nakonec vybralo rekordních 15.849,- Kč.

20. ročník ORION CUPu opanovala Karviná
více zde

  první   předchozí další   poslední  

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.