Zpět na přehled oddílů

Novinky

Na základě rozhodnutí vlády jsou od 13.3.2020 od 6,00 hod,  do odvolání všechna sportoviště Sportovního klubu Jihlava uzavřena.

 

Jiří Procházka

Ředitel SK Jihlava, z.s.

 

více zde

Na horkou půdu pardubického Svítkova odcestovala v neděli jihlavská výprava. Zaplněné hlediště pak mohlo sledovat dramatickou přestřelku, ve které padlo nevídaných dvanáct branek.

Divoká přestřelka v Pardubicích přinesla SK tři body
více zde


Na hřiště ještě loni extraligového Rakovníku vyrazila družina SK. Ta nakonec z horké půdy odvezla pouze bod.

Nedisciplinovanost stála SK vítězství
více zde

Po překvapivém,ale celkem snadném vítězství v Jihomoravském oblastním přeboru, kde v celé soutěži ztratili pouze dva body, si vybojovali právo postupu mezi šest nejlepších týmů v ČR ve své kategorii. Bohužel byli oslabeni o zraněného svého kapitána a nejlepšího střelce Jiřího Hejdu.

Starší žáci zakončili úspěšnou sezonu na finálovém třídenním turnaji Mistrovství ČR v Božkově
více zde

První prázdninový čtvrtek se šestice šikovných hráčů našeho klubu zúčastnila akce na dobrou věc v Integrovaném centru sociálních služeb v Jihlavě. 

Návštěva hráčů SK Jihlava v Integrovaném centru sociálních služeb Jihlava
více zde

17. 06. 2019

V sobotu 15. června se konal další z neligových turnajů, který byl tentokrát uzavřený jen pro hráče SK Jihlava. Hrálo se na hokejbalovém hřišti, což má svá specifika. Míček se na umělohmotném povrchu chová trošku jinak, hřiště i branky jsou celkově rozměrnější a každý pád na kolínka a ruce končí odřeninami.

Open air Jihlava
více zde

Závěr letošní sezóny národní házené je za námi. Kromě ligových zápasů se do něj přidal i 7. turnaj mladších žáků konaný v Jihlavě  na Den dětí. Ale pěkně popořádku:

Konec házenkářské sezóny
více zde

V sobotu 8. června  se  osm borců z oddílu SK Jihlava zúčastnilo Velké ceny Berouna. Byl  to poslední turnaj před nadcházejícími prázdninami. 

Judisté v Berouně
více zde

11. 06. 2019

Taneční workshop - Pizzica

Sraz v 17:15 na hale SK Jihlava, ukončení lekce v 19:30 hodin.

Pizzica je tradiční tanec z jihoitalské Apulie. 

Tanec SK Jihlava
více zde

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.