Zpět na přehled oddílů

Novinky

06. 05. 2020

RADA SPORTOVNÍHO KLUBU OD PONDĚLÍ 11.5.2020 RUŠÍ ZÁKAZ UŽÍVÁNÍ SPORTOVIŠŤ.  OBNOVUJE PROVOZ NE VENKOVNÍCH I VNITŘNÍCH SPORTOVIŠTÍCH ZA NÍŽE UVEDENÝCH PODMÍNEK:

Při splnění níže stanovených podmínek povoluje i sportovní akce (turnaje, zápasy závody …)

 

Podmínky:

-        Na sportovišti nesmí být více jak 100 osob, včetně trenérů, organizátorů, technických pracovníků, rozhodčích  a pod .

-        Nelze používat šatny a sprchy.

-        Sportovci při sportování nemusí mít roušku, ostatní na sportovišti (včetně trenérů) roušku mít musí po celou dobu. Všichni, včetně sportovců musí nosit roušky po areálu, při vstupu do haly a ve společných prostorech.  Sportovci mohou odložit roušky pouze na svém sportovišti (hřiště hokejbalu, hřiště házené, tělocvična juda, tělocvična zápasu, boxu …….).

-        Vzdálenost mezi sportovci a ostatními osobami na sportovišti musí být minimálně 2 metry.

-        Po skončení každého tréninku musí být provedena desinfekce sportovních pomůcek.

 

TOTO ROZHODNUTÍ JE PLATNÉ POUZE V PŘÍPADĚ, POKUD VLÁDA DO 11.5.2020 SCHVÁLÍ PODMÍNKY UMOŽŇUJÍCÍ OTEVŘENÍ SPORTOVIŠŤ.

více zde

Po otevření hřiště pro vlastní členy jsme zjistili, že řada hracích hodin je ještě nevyužita. Rozhodli jsme se tyto hodiny nabídnout Jihlavské veřejnosti. Podmínky jsou stejné jako dříve s výjimkou nájmu za hřiště.

více zde

Vážení přátelé, jistě je Vám už doba sportovní nečinnosti dlouhá. Proto reagujeme na včerejší rozhodnutí vlády na zmírnění opatření. Jediné co můžeme dělat je otevřít hřiště házené k hraní tenisu. Od zítřka jsou pro vás připravené 3 tenisové kurty na hřišti házené v ul. Plukovníka Švece (pod autobusákem), můžete si jít zahrát tenis. Lukostřelcům jsme umožnili používat venkovní prostor pro lukostřelbu za halou v Okružní ulici, za podmínek, které budou mít všichni a to předem se objednat na (tel. čísle  737 907 409  od 7,00 hod do 15,00 hod. každý pracovní den) a chodit jednotlivě. Hřiště je otevřené i o velikonočních svátcích.

více zde

Na základě rozhodnutí vlády jsou od 13.3.2020 od 6,00 hod,  do odvolání všechna sportoviště Sportovního klubu Jihlava uzavřena.

 

Jiří Procházka

Ředitel SK Jihlava, z.s.

 

více zde

Na horkou půdu pardubického Svítkova odcestovala v neděli jihlavská výprava. Zaplněné hlediště pak mohlo sledovat dramatickou přestřelku, ve které padlo nevídaných dvanáct branek.

Divoká přestřelka v Pardubicích přinesla SK tři body
více zde


Na hřiště ještě loni extraligového Rakovníku vyrazila družina SK. Ta nakonec z horké půdy odvezla pouze bod.

Nedisciplinovanost stála SK vítězství
více zde

Po překvapivém,ale celkem snadném vítězství v Jihomoravském oblastním přeboru, kde v celé soutěži ztratili pouze dva body, si vybojovali právo postupu mezi šest nejlepších týmů v ČR ve své kategorii. Bohužel byli oslabeni o zraněného svého kapitána a nejlepšího střelce Jiřího Hejdu.

Starší žáci zakončili úspěšnou sezonu na finálovém třídenním turnaji Mistrovství ČR v Božkově
více zde

První prázdninový čtvrtek se šestice šikovných hráčů našeho klubu zúčastnila akce na dobrou věc v Integrovaném centru sociálních služeb v Jihlavě. 

Návštěva hráčů SK Jihlava v Integrovaném centru sociálních služeb Jihlava
více zde

17. 06. 2019

V sobotu 15. června se konal další z neligových turnajů, který byl tentokrát uzavřený jen pro hráče SK Jihlava. Hrálo se na hokejbalovém hřišti, což má svá specifika. Míček se na umělohmotném povrchu chová trošku jinak, hřiště i branky jsou celkově rozměrnější a každý pád na kolínka a ruce končí odřeninami.

Open air Jihlava
více zde

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.