https://www.high-endrolex.com/38
Novinky | SK Jihlava | Sportovní klub Jihlava, atletika, florbal, judo, karate
Zpět na přehled oddílů

Novinky

22. 09. 2020

Mistrovství starších žáků oddílu Národní házené Autonotu SK Jihlava

 O minulém víkendu se starší žáci oddílu národní házené Autonot SK
Jihlava zúčastnili odloženého Mistrovství ČR v Chomutově.

Mladí jihlavané získali i induviduální ocenění. Nejlepším brankářem turnaje byl vybrán trenéry zúčastněných týmu Milan Plesl a nejlepším obráncem Jakub Klvaňa

Sestava:
brankáři- Plesl, Sobotka
obrana- Klvaňa,Vyhnálek,Tomek, Feldman,Karbaš
útok - Hejda 37,Partl 21, Suchý 18, Hečko 4, Fiala 3, Hlávka

trenéři Nožička, Kondrát

Fotografie naleznete zde: https://photos.app.goo.gl/aq7EWJgHHE6ZtZVG8 .... Výsledky v příloze. 

 

více zde

V sobotu 12. září odstartovala nová sezóna druhé nejvyšší soutěže. Jihlavu čekal favorizovaný Hodonín.

Už před zápasem měl nový trenér SK více otazníků než příjemných povinností v podobě určování sestavy. Z té mu postupně vypadlo deset hráčů, a tak odcestoval tým Sportovního klubu na horkou půdu favorizovaného Hodonína pouze se 12 hráči do pole. Přesto se Doležalovým svěřencům povedl malý hokejbalový zázrak, když ze hřiště soupeře odvezli zpátky domů cenné tři body.

Úspěšný vstup do sezóny. SK porazil Hodonín
více zde

Pohled do 110 let historie Sk Jihlava na výstavě je konečně tu. Navštívit ji můžete až do konce září v Cityparku.

110 let v Cityparku
více zde

Jubilejní dvacátý ročník charitativního turnaje ovládla HBK Karviná. Na specializovanou školku se pak vybralo rekordních 15.849,- Kč.

Charitativní ORION CUP se letos v Jihlavě pořádal již po dvacáté. Hlavním smyslem celé akce je kromě hokejbalu a zápolení o putovní pohár především charitativní sbírka na podporu specializované školky Demlova. Na tu se nakonec vybralo rekordních 15.849,- Kč.

20. ročník ORION CUPu opanovala Karviná
více zde

06. 05. 2020

RADA SPORTOVNÍHO KLUBU OD PONDĚLÍ 11.5.2020 RUŠÍ ZÁKAZ UŽÍVÁNÍ SPORTOVIŠŤ.  OBNOVUJE PROVOZ NE VENKOVNÍCH I VNITŘNÍCH SPORTOVIŠTÍCH ZA NÍŽE UVEDENÝCH PODMÍNEK:

Při splnění níže stanovených podmínek povoluje i sportovní akce (turnaje, zápasy závody …)

 

Podmínky:

-        Na sportovišti nesmí být více jak 100 osob, včetně trenérů, organizátorů, technických pracovníků, rozhodčích  a pod .

-        Nelze používat šatny a sprchy.

-        Sportovci při sportování nemusí mít roušku, ostatní na sportovišti (včetně trenérů) roušku mít musí po celou dobu. Všichni, včetně sportovců musí nosit roušky po areálu, při vstupu do haly a ve společných prostorech.  Sportovci mohou odložit roušky pouze na svém sportovišti (hřiště hokejbalu, hřiště házené, tělocvična juda, tělocvična zápasu, boxu …….).

-        Vzdálenost mezi sportovci a ostatními osobami na sportovišti musí být minimálně 2 metry.

-        Po skončení každého tréninku musí být provedena desinfekce sportovních pomůcek.

 

TOTO ROZHODNUTÍ JE PLATNÉ POUZE V PŘÍPADĚ, POKUD VLÁDA DO 11.5.2020 SCHVÁLÍ PODMÍNKY UMOŽŇUJÍCÍ OTEVŘENÍ SPORTOVIŠŤ.

více zde

Po otevření hřiště pro vlastní členy jsme zjistili, že řada hracích hodin je ještě nevyužita. Rozhodli jsme se tyto hodiny nabídnout Jihlavské veřejnosti. Podmínky jsou stejné jako dříve s výjimkou nájmu za hřiště.

více zde

Vážení přátelé, jistě je Vám už doba sportovní nečinnosti dlouhá. Proto reagujeme na včerejší rozhodnutí vlády na zmírnění opatření. Jediné co můžeme dělat je otevřít hřiště házené k hraní tenisu. Od zítřka jsou pro vás připravené 3 tenisové kurty na hřišti házené v ul. Plukovníka Švece (pod autobusákem), můžete si jít zahrát tenis. Lukostřelcům jsme umožnili používat venkovní prostor pro lukostřelbu za halou v Okružní ulici, za podmínek, které budou mít všichni a to předem se objednat na (tel. čísle  737 907 409  od 7,00 hod do 15,00 hod. každý pracovní den) a chodit jednotlivě. Hřiště je otevřené i o velikonočních svátcích.

více zde

Na základě rozhodnutí vlády jsou od 13.3.2020 od 6,00 hod,  do odvolání všechna sportoviště Sportovního klubu Jihlava uzavřena.

 

Jiří Procházka

Ředitel SK Jihlava, z.s.

 

více zde

Na horkou půdu pardubického Svítkova odcestovala v neděli jihlavská výprava. Zaplněné hlediště pak mohlo sledovat dramatickou přestřelku, ve které padlo nevídaných dvanáct branek.

Divoká přestřelka v Pardubicích přinesla SK tři body
více zde


Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.

https://www.high-endrolex.com/38