Novinky | SK Jihlava | Sportovní klub Jihlava, atletika, florbal, judo, karate
Zpět na přehled oddílů

NÁRODNÍ HÁZENÁ

12. 09. 2012

Tuto neděli jsme odehráli první domácí zápas v novém ročníku a hned derby s Humpolcem. Po úvodní porážce od loni prvoligové Dobrušky (  17:12 ) jsme chtěli naplno bodovat. V zápasech s Humpolcem v posledních letech nepadá mnoho gólů a tak to bylo i v neděli.

Jihlava začala lépe. Po vynikající hře obrany v čele s brankářem Radkem Dvořákem vedla ve 20.min 5:1 a ani výsledek 7:3 v poločase nenasvědčoval nějakému dramatu. Po přestávce přestali jihlavští útočníci střílet góly. Výborný Barták v humpolecké bráně chytal jednu šanci za druhou.  V polovině druhého poločasu byl výsledek 8:8 a začínalo se znovu. Jihlava zabojovala , odskočila na 10:8. Humpolec stačil snížit a když v poslední vteřině zápasu chytil jihlavský Dvořák trestný hod ,tak bylo jasné, že oba body zústanou doma.

V utkání chudém na góly byli nejlepšími hráči oba brankáři domácí Radek Dvořák a humpolecký Jaroslav Barták