národní házená

08. 10. 2012

Do zápasu nastoupili domácí hráči s cílem přerušit sérii porážek a podařilo se. Do brány nastoupil místo zraněného Radka Dvořáka zkušený Milan Dvořáček. V první polovina poločasu byla vyrovnaná  za domácí se trefil 3x Honza Krpálek za hosty 2x Šafář. Potom se již rozstříleli i další jihlavští útočníci a tak poločas skončil 10:7. Zápas domácí rozhodli během 15 minut druhého poločasu – nečistě hrající obranu soupeře trestali ze hry i proměněnými pokutovými hody. Autonot zvýšil  skóre až pro Brno hrozivých 18:11. V posledních deset minutách již domácí celek zvolnil a dovolil soupeři korigovat stav na konečných 19:13. Utkání řídil již tradičně nepřesný rozhodčí Josef Šotner.

Příští týden hrajeme venku – v sobotu s Pustějovem a v neděli s Osekem nad Bečvou