https://www.high-endrolex.com/38
Novinky | SK Jihlava | Sportovní klub Jihlava, atletika, florbal, judo, karate
Zpět na přehled oddílů

STOLNÍ TENIS

31. 01. 2008

27.1.2008
1. LIGA ŽENY
SK Jihlava A- MS Brno A 2:8
 
Body: Vávrová 1, Červinková 1, Morkusová 0.
 
Po zimní přestávce přijely na Vysočinu týmy z Brna. V sobotu čekal domácí hráčky těžký soupeř z čela tabulky. Byl to vyrovnaný zápas o čemž svědčí statistika pěti zápasů v nichž se hrál maximální počet setů, ale jen v jednom případě byli domácí úspěšnější hostů. Nepodařila se vyhrát ani čtyřhra ve složení Morkusová, Vávrová.
Brňanky prokázaly větší zkušenosti a z Jihlavy si odvezly tři body.
 
SK Jihlava A- SKST Brno A 4:6
 
Body: Morkusová 2, Vávrová 1, Červinková 1,
 
Výsledkově vyrovnanější utkání se hrálo v neděli. Holky předvedly bojovný výkon, tentokrát, ale neměli potřebné štěstí, naopak smůla se jim lepila na pálky. Nepodařila se znovu vyhrát úvodní čtyrhra. Hosté odskočili na hrozivých 0:3. Domácí snížili, na 3:4, ale hosté svůj těsný náskok uhájily
DIVIZE MUŽI
Telč B- SK Jihlava A 10:5
 
Body: Starka 2, Vondra 1, Kocmánek J. 1, Kocmánek T. 0, čtyřhra Starka,Vondra.
 
Druhá polovina soutěže začala pro tým mužů ostrou zkouškou. Mužstva Telče měli Jihlavě co oplácet, neboť na podzim v Jihlavě remizovali, áčko dokonce prohrálo. Domácí hned od začátku potvrzovali svou kvalitu. Šli do vedení 3:1, které udržovali po celý zápas, (3:1, 3:2, 4:2, 4:4, 6:4, 6:5, 10:5).
Telč A- SK Jihlava A 10:6
 
Body: Starka 3, Vondra 1, Kocmánek J. 0, Kocmánek T. 0, čtyřhra Starka, Vondra a Kocmánek J., Kocmánek T.
 
Ve druhém odpoledním utkání byli telečští favortity. Svou roli potvrdili a v pěkném utkání zvítězili. Jihlavští začali velmi dobře. Vyhráli obě dvě čtyřhry, po úvodních dvouhrách byl stav dokonce 0:4 pro hosty. Domácí snižili na 2:4, pak získal bod navrch na 2:5 Pavel Starka, Telč vyrovnala na 5:5, hosté šli naposled do vedení 5:6. Od té chvile byli pánem na stolech domácí a pěti vítězstvími završili svou výhru.
 
KP. 2. TŘÍDY
Náměšť nad Oslavou A- SK Jihlava B 7:10
 
Body: Holub 3, Vávra 3, Maštera 2, Kolátor 1,čtyřhra Holub, Vávra.
 
Důležité utkání o postup čekalo béčko Jihlavy. Sousedé v tabulce sehráli přímý souboj o třetí místo, jež zaručuje postup. Domácí neponechali nic náhodě a přívítali hráče příjemně vychlazenou sokolovnou. Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1. V souboji jedniček byli domácí úspěšní 2:1. Další průběh 2:4, 3:4, 3:6, 4:6, 4:8, 6:8, 6:9, 7:9.
 
Oslavice A- SK Jihlava B 0:10
 
Body: Maštera 2, Holub 2, Vávra 2, Kolátor 2, čtyřhra Holub, Vávra a Maštera Kolátor.
 
Beznadějně poslední tým kraje byl snadným soustem pro naše muže. Po vítězství v Náměšti panovala v týmu uvolněná nálada, protože jsme udělali důležitý krok k postupu. Trochu se to projevilo na nekoncentrovanosti pří čtyřhrách, kdy kluci byli duchem ještě na obědě a svedli se soupeři čtyřsetovou respekt. pětisetovu bitvu.


Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.

https://www.high-endrolex.com/38