Zpět na přehled oddílů

Florbal SK Jihlava

26. 10. 2015

O víkendu zajížděli florbalistky SK Jihlava na Moravu. V sobotu změřili síly s papírově slabším soupeřem 1.Ligy, z Hranic na Moravě.

První třetina nám díky špatnému,nebo spíše amatérskému přístupu vůbec nevyšla.Naštěstí holky se o přstávce našly a začali plnit roli favorita. Zhodnotil as. trenéra Šmarda.

Ve zbylém hracím čase na hřišti jasně dominoval hráčky SK Jihlava a jen díky nedostatečnému důrazu v koncovce,se utkání prodlužovalo.Kde jasnou převahu proměnila v 68minutě Kozlíková,která tak potvrdila roli nejlepší hráčky zápasu.

Goly a asist:

11:15 Miroslava Krupková (Martina Svobodová), 43:42 Lucie Kozlíková, 52:42 Tereza Rychlá, 68:31 Lucie Kozlíková (Miroslava Krupková)

 

 Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.