Zpět na přehled oddílů

Florbal SK Jihlava

26. 10. 2015

V neděli pokračovala Moravská jízda zápasem s Brněskými Buldogs Brno,které od začátku soutěže prokazují svojí kvalitu,když den před tím porazily hráčky FBŠ Jihlava hladce 6:2. Na další Jihlavský tým však recept nenašly. Hráčky SK Jihlava začali tentokrát už od prvním minuty velmi aktivní střelbou a dobrým plněním taktických pokynů trenérů KOmendy a Šmardy.

Celý zápas jsme drželi pod kontrolou až na závěrečné minuty,kdy jsme se začali bát o vítězství. Hráčky však i po velice fyzicky náročném víkendu,vyždímali zbytky sil a zaslouženě vedení udrželi za což jim patří velký dík.Především zkušené hráčky v čele s mladičkou golmankou Nováčkovou,ukázali jak kvalitní dokážeme být. Komantoval trenér Komenda

Goly a asis:

 04:02 Tereza Rychlá (Lucie Kunstmüllerová), 10:49 Martina Svobodová (Miroslava Krupková), 15:03 Martina Svobodová (Aneta Kastnerová), 52:19 Miroslava Krupková (Martina Svobodová)Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.