https://www.high-endrolex.com/38
Novinky | SK Jihlava | Sportovní klub Jihlava, atletika, florbal, judo, karate
Zpět na přehled oddílů

STOLNÍ TENIS

21. 02. 2008

Baník Most A- SK Jihlava A 8:2
Body: Červinková, Vávrová
Černý víkend prožily hráčky jihlavského SK. V důležitém utkání o záchranu nezvládly souboj s týmem Mostu. Psychiku týmu nahlodala prohraná čtyřhra. Od této chvíle už se nezvedly i když všechna utkání bylo vyrovnaná, pokaždé se misky vah převrátily ve prospěch domácích. Až za rozhodnutého stavu 8:0 hosté zkorigovaly výsledek.
Děčín- SK Jihlava A 8:2
Body: Morkusová, Vávrová
Navlas stejný výsledek a podobný průběh jako v předešlém duelu mělo utkání v Děčíně. Hráčky SK nezvládli čtyrhru, kterou měli nadějně rozehranou 2:0, ale přesto odešli poraženi. V pokračujících dvouhrách trápily favoritky z Děčína, ale kýžené body to přineslo jenom ve dvou případech za stavu 3:0 a 5:1. Zajímavostí je, že tým SK z celkových devíti pětisetových zápasů vyhrál jenom jedno a také v pěti případech vedl 2:0 na sety a ani jedno nevyhrál.
SK Jihlava A- TJ Chmelná A 10:5
Body: Starka 4, Vondra 2, Kocmánek T. 2, Kocmánek J. 0, čtyřhra Starka, Vondra, Kocmánek J. a T.
SK potvrdil dobrou formu a vedl 2:0 po pětisetových bitvách ve čtyřhře. Hosté kontrovali úvodními dvouhrami 2:2. Totéž se opakovalo po dalším kole dvouher 4:2 a 4:4. Domácí rozhodli o svém vítězství po trháku pěti výher 9:4. Hosté korigovali 9:5, ale poslední slovo patřilo domácím.
SK Jihlava A- Spartak Pelhřimov A 9:9
Body: Starka 3, Vondra 2, Kocmánek T. 1, Kocmánek J. 1, čtyřhra Starka, Vondra, Kocmánek J. a T.
Proti favoritovi se SK tentokrát vytáhl a uhrál cennou remízu. Ukázalo se jak je dobré vyhrát obě čtyřhry. Pak se týmy střídali ve vedení skóre se měnilo jako na houpačce 2:2, 4:2, 4:4, 6:4, 6:5, 7:5. Před posledními dvouhrami měli navrch hosté, když utekli na 7:9. Situaci zachránili Kocmánek s Vondrou, kteří srovnali na konečných 9:9.
SK Jihlava B- Třešť B 10:0
Body: Holub 2, Kolátor 2, Maštera  2, Vávra 2, čtyřhra Holub, Vávra a Kolátor, Maštera
Souboj dvou rivalů vyústil v nečekaný debakl hostů. Domácím se dařilo na co sáhli a po necelé hodině a půl mohli jásat. Odrazili tak nápor Třeště, která po překvapivém úspěchu nad vedoucím Žďárem pomýšlela na lepší umístění.
SK Jihlava B- Jiskra Humpolec 10:6
Body: Maštera 3, Holub 2, Vávra 2, Kolátor 1, čtyřhra Holub, Vávra a Kolátor, Maštera
Zdařilou sobotu prožilo jihlavské „béčko“, když jako třetí tým aktuální tabulky porazil o místo výše figurujícího soupeře z Humpolce. Základ úspěchu položili výhrami ve čtyřhrách, soupeř se nevzdával a dostal se do vedení 2:3. Dále se skóre měnilo 4:3, 4:4, 8:4, 8:5, 9:5, 9:6. Tímto výsledkem si domácí upevnili své postupové třetí místo v tabulce a zároveň se dostali na dosah prvním dvěma celkům.Zpět

Děkujeme našim partnerům

Sportovní klub Jihlava

Sportovní klub Jihlava byl založen v roce 1910. Sdružuje 20 neprofesionálních sportovních oddílů a svou základnou čítající 1560 členů patří mezi největší sportovní kluby v Jihlavě.

V majetku klubu jsou čtyři sportovní areály – víceúčelová hala, areál hokejbalu a házené, volejbalové kurty a loděnice, které převážně využívají oddíly klubu. Volné hodiny slouží široké sportovní veřejnosti.

K doplňkové činnosti klubu patří pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních, společenských nebo firemních akcí a pronájem reklamních ploch v Jihlavě.

https://www.high-endrolex.com/38